הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי בכר: חיפה תנסה להאריך לכהן חוזה

הירוקים ממשיכים לחשוב קדימה וכעת בכרמל מתמקדים בשוער היהודי-אמריקאי שמחזיק בחוזה עד סיום העונה הנוכחית. מנחם יפתח נגד הפועל ירושלים, בני יהודה מעוניינת בישראלי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.01.22 - 09:10

לאחר שהמאמן ברק בכר חתם לשנתיים נוספות, במכבי חיפה סימנו את השוער, ג'וש כהן, כמטרה הבאה כמי שיש להאריך את חוזהו במועדון. כבר בחודש ספטמבר התקבלה ההחלטה לעשות זאת כפי שפורסם בערוץ הספורט. בכרמל יאיצו את השיחות עם השוער היהודי-אמריקאי שהגיע לפני ארבע שנים לישראל וחוזהו מסתיים בתום העונה.

כהן התארס לאחרונה ומעוניין להישאר לשנה נוספת לפחות בישראל על מנת לקבל זימון לנבחרת ישראל. הצדדים אופטימיים שההתקשרות תימשך. במקביל, בני יהודה מעוניינת באיתמר ישראלי שחתם הקיץ כמחליף של ג'וש כהן, אך בהמשך צורף גם רועי משפתי. ישראלי גדל בבני יהודה.

בתוך כך, היום (שישי), תערוך הקבוצה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד הפועל ירושלים. שני שינויים צפויים מהמשחק נגד הפועל ב"ש, סאן מנחם ישוב לעמדת המגן השמאלי. לבכר ישנה התלבטות בין חוסה רודריגס לריאן סטריין על חשבונו של רז מאיר המורחק.

מעבר לכך לא צפויים שינויים בהרכב של הירוקים שינסו לרשום ניצחון ליגה 11 ברציפות ולהגדיל לראשונה העונה את הפער בפסגה לשבע נקודות לפחות עד למשחק בראשון של הפועל ב"ש נגד מכבי פ"ת. במכבי חיפה החליטו להעניק כרטיסים חינם לחיילים וחיילות בסדיר בהרשמה מראש כשמספר הכרטיסים מוגבל.

ברק בכר אמר לקראת ההתמודדות: "עשינו ניצחון מאוד חשוב, ואני שמח שאנחנו להמשיך כאן בשנתיים וחצי הקרובות לפחות - אבל גם עלי חל חוק ה-24 שעות הקרובות. שמח על החתימה, נגמר, מסתכלים כבר על המשחק הבא. הפועל ירושלים? אני בטוח שהשחקנים מספיק בוגרים כדי להמשיך עם אותם הדברים, אין לנו את הלוקסוס לחשוב שהדברים יסתדרו מעצמם, אלא לגרום לדברים לקרות על ידי מה שמאפיין אותנו לאחרונה. אין לי ספק שנמשיך".

שון גולדברג הוסיף: "היה ניצחון נהדר על ב"ש, אבל הוא כבר עבר ואנחנו עם הפנים למשחק הבא. אנחנו עומדים לפני משחק לא קל, כמו כל משחק בליגה הזאת, ואנחנו רוצים להמשיך במומנטום הטוב שלנו. המומנטום נותן לנו ביטחון להמשך, אבל אנחנו צריכים בכל משחק לעלות ולהראות מה אנחנו שווים".