הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפואה: "הפועל ת"א חייבת להיות בצמרת"

מאמן האדומים התרצה מהניצחון על בית"ר: "שואפים לדברים גדולים"

מערכת אתר ערוץ הספורט (צלם: אלן שיבר)
מערכת אתר ערוץ הספורט (צלם: אלן שיבר)  24.01.22 - 22:40

הפועל תל אביב ממשיכה בעונה הנהדרת שלה והערב (שני) זה בא לידי ביטוי עם ניצחון 0:2 על אחת מיריבותיה הגדולות, בית"ר ירושלים. האדומים רשמו ניצחון חמישי בששת המחזורים האחרונים ועלו למקום השלישי על חשבון היריבה העירונית, מכבי תל אביב.

 • באושר ובעוני: 0:2 להפועל ת"א על בית"ר ירושלים בטדי
 • פרסום ראשון: בן רייכרט סיכם בבית"ר ירושלים
 • יוסי מזרחי: "ייתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה"
 • חד צדדי: המספרים של הפועל ת"א ובית"ר
 • "אפילו הוא בהלם": צפו בשער של אושר דוידה
 • "אחלה תקופה להיות אוהד הפועל": ברשת חגגו
 • צפו: הפועל ת"א קופחה בגלל מחדל ב-VAR? 
 • זה מה שהיה לקובי רפואה, מאמן האדומים, להגיד לאחר המשחק: "לא יודע אם לקרוא לזה ניצחון קליל, קיבלנו הרבה החלטות לא טובות במחצית הראשונה. זה היה משחק מאוד טקטי, באנו ממושמעים, ידענו את הנקודות הטובות והפחות טובות של בית"ר וזה בא לידי ביטוי בסופו של דבר בתוצאה", אמר רפואה.

  על הפעולות שהביאו 16 נקודות אפשריות מתוך 18 מאז הגעתו הוא סיפר: "כל מאמן בוחר את הדרך שלו, זה לא אומר שניר לא היה טוב. אני דוגל בכדורגל התקפי, אנחנו עובדים על זה ועדיין זה רחוק ממה שאני רוצה, אנחנו משתפרים ממשחק למשחק. יש דקות מתות במשחק ואני מאוד לא אוהב את זה".

  על השאיפות של הקבוצה: "מועדון כמו הפועל צריך לשחק התקפי וצריך להיות בצמרת של ליגת העל. אנחנו רק באמצע הדרך ויש עוד הרבה מה לעשות", המשיך המאמן, "המטרה היא פלייאוף עליון. זה מה שביקשו ממני וזה מה שרציתי, אנחנו רוצים לשאוף לדברים גדולים יותר אבל אנחנו גם מודעים לתקרה שלנו".

  כובש השער הראשון, אושר דוידה סיפר: "נגחתי את הכדור לכיוון השער אבל הייתי כל כך רחוק אז לא כל כך האמנתי, אבל כשראיתי את הכיוון ידעתי שייכנס". לשאלה האם הוא הכוכב של הקבוצה, ענה מי שכבש כבר שבעה שערים: "ממש לא, אני לא הכוכב, אני רחוק משם. אני שמח לכבוש ורוצה להתשפר ולעזור לקבוצה.

  "הרבה גורמים במועדון עזרו לי להשתפר בכל מיני פרמטרים, לקחתי את עצמי בידיים במגרש ומחוצה לו ואני שמח שזה עובד", המשיך דוידה, "קובי הזהיר אותנו לא להקשיב למסביב כי הפועל מול בית"ר זה משחק שתמיד הכל יכול להיות בו, לא משנה הטבלה. הוא אמר לנו לא להיות שאננים ונלחמנו ועשינו את העבודה".