הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה"

צפו במונולוג של מזרחי: "אי אפשר להביא לבית"ר מאמן גם ב-1,000 ש"ח"

תומר לוי
תומר לוי  24.01.22 - 22:49

קיצוצים, מרחק קטן מדי מהקו האדום ואי ודאות כללית - לבית"ר ירושלים יש הרבה סיבות לדאגה ומה שקרה הערב (שני) בטדי מוסיף לה עוד אחת. הצהובים שחורים נכנעו 2:0 ליריבה הגדולה הפועל תל אביב במשחק רע מאוד שלהם וסופרים ניצחון ליגה אחד בלבד בחודשיים וחצי, וליוסי מזרחי כבר פשוט אין תשובות.

 • באושר ובעוני: 0:2 להפועל ת"א על בית"ר ירושלים בטדי
 • פרסום ראשון: בן רייכרט סיכם בבית"ר ירושלים
 • רפואה: "הפועל ת"א חייבת להיות בצמרת"
 • חד צדדי: המספרים של הפועל ת"א ובית"ר
 • "אפילו הוא בהלם": צפו בשער של אושר דוידה
 • "אחלה תקופה להיות אוהד הפועל": ברשת חגגו
 • צפו: הפועל ת"א קופחה בגלל מחדל ב-VAR?
 • "מה יהיה? נחכה ונראה", פתח מזרחי בראיון שבסיום המשחק. "הבעיה היא לא שאנחנו מרחק שלוש נקודות מהתחתית, אלא חוסר הוודאות המוחלט סביב הקבוצה. בתנאים האלו זו כמעט משימה בלתי אפשרית להישאר בליגה. עד שלא נדע לאיזה כיוון בית"ר הולכת נהיה בבעיה".

  "יכול להיות שבשבוע הבא חצי מהקבוצה שראיתם פה לא תהיה בבית"ר ירושלים בכלל", הכריז מזרחי בדאגה. "עזבו אותי אישית, אני לא העניין. אני מעבר לקריירה שלי. העניין מה יקרה עם המועדון האדיר הזה, אסור לתת לו להתפרק. יש פה דבר שאני לא מכיר. יכול להיות שהשבוע כבר ישחררו שחקנים".

  "אני לא יודע אם אנחנו יכולים להישאר בליגה. אפילו כששאלנו אם יהיו משכורות עוד חודשיים במידה שיקצצו 30 אחוזים לכולם וישחררו ארבעה שחקנים, אף אחד לא יכול להגיד כן", חשף מזרחי בנוסף. "יש בעיות מקצועיות, אבל שחקני כדורגל הם בני אדם וכשמתעסקים כל הזמן מה יקרה איתם ואם ישלמו להם ומתקשרים לסוכן שאולי ימצא להם קבוצה, זה לא מצב לנהל קבוצה".

  השחקנים שלי מסכנים, הם לא יודעים מה יהיה איתם. אני מחר יכול לא לאמן שימו אותי בצד זו לא הנקודה בכלל", הוסיף. "לפני שהסכמתי לקחת את התפקיד בית"ר ניסתה להביא מאמן ולא היה כסף", סיפר מזרחי בנוסף. "לא חוכמה לשאול אותי מבחוץ למה אני צריך את זה. כמאמן ושוער תמיד הייתי אמיץ לקחת אתגרים לא פשוטים".

  כשנשאל מדוע לא ביקש מאלי אוחנה להחתים מאמן צעיר בזול ענה מזרחי: "מי ישלם לו? אתם לא מבינים שאי אפשר להביא פה מישהו ב-1,000 שקל, אתם לא יודעים מה קורה במועדון. עברתי יותר מידי דברים בקריירה כדי להישבר".

  "אנחנו במצב שלפני כמה ימים הגיע הנאמן, ישב עם השחקנים ואמר שמעבר לקיצוץ שכולם צריכים לעשות, ישוחררו שחקנים. אף אחד לא אומר כמה, הקופה ריקה לחלוטין ואי אפשר לשלם משכורות לעובדים ולשחקנים. אי אפשר כלום, זה המצב כרגע. יכול להיות שהמועדון יילך לחדלות פירעון, נשחק עם שחקנים מהנוער, אני לא יודע".

  בנוסף, דיבר על הבעיות המקצועיות של בית"ר: "אנחנו נראים לא טוב. בית"ר ירושלים נבנתה עם סגל אחד ומשחקת עם סגל אחר בכלל, חסרים כל כך הרבה שחקנים שהיו אמורים להוביל את בית"ר ירושלים. כל מי שהיה אמור להוביל את בית"ר נעדר מכל מיני סיבות. אנחנו משחקים עם הרכב שבית"ר ירושלים לא הייתה אמורה לשחק איתו".

  "מבחינת ההגינות לשחקנים ולמועדון אנחנו חייבים לקבל תשובות בשבוע הקרוב, כי עוד מעט נגמר חלון ההעברות וצריך לראות מה יהיה עם השחקנים", חתם מזרחי. "יכול להיות שכדי להתקיים נצטרך לשחרר 5-7 שחקנים. חוסר הוודאות זה הדבר הכי גרוע".