הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תובע ההתאחדות הגיש כתב אישום נגד ספורי

קשר ב"ש לדין אחרי העימות חריג עם אוהדי מכבי חיפה: "קראו לי מחבל מסריח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.22 - 15:21

בווידאו: אנשי ב"ש מרגיעים את ספורי לאחר העימות

משחק שלם של עימותים, שהסתיים ב-0:2 של מכבי חיפה על ב"ש, הגיע לנקודת רתיחה בסיום עם תקרית חריגה נוספת. בסיום המשחק, רמזי ספורי רץ באמוק לכיוונם של אוהדי הירוקים בירידה לחדרי ההלבשה. בתגובה, החליט תובה ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, להגיש כתב אישום נגד השחקן והוא יעמוד לדין על התנהגות בלתי הולמת. גם מכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדיה.

בדו"ח השופט של אוראל גרינפלד נכנס: "לאחר סיום המשחק, דיווח לי השופט הרביעי שראה כשתי דקות לאחר שריקת הסיום את שחקן הפועל באר שבע מספר 7 - רמזי ספורי, מגיע בסמוך ליציע אוהדי מכבי חיפה (יציע דרום מערבי) והתעמת/החליף עם קהל האוהדים הנ"ל דין ודברים, זה כתגובה לאחר שהקהל קילל אותו ואף השליך לעברו כוס משקה. אנשי האבטחה שנכחו באיצטדיון לקחו את השחקן הנ"ל מהמקום ובזאת הסתיים האירוע". 

לטענתו של ספורי, האוהדים הירוקים התגרו בו: "אוהדי מכבי חיפה קראו לי מחבל ערבי מסריח. אי אפשר להבליג. כולם שמעו". גם רועי גורדנה ואנדרה מרטינש היו מעורבים בתקרית הקיצונית, כשניסו להגן על חברם לקבוצה. האירוע הסתיים בכך שמאבטחים הפרידו בין השחקנים והאוהדים, כשגם ברדה ואנשי באר שבע לקחו חלק בהרגעת העניינים. ספורי נראה עצבני בסיום ואנשי ב"ש ניסו להרגיעו. האירוע צויין בדו"ח השיפוט וספורי צפוי לעמוד לדין על התנהגותו.

עוד קודם במחצית הראשונה, ההרחקה המוזרה של דנילו אספרייה, שהותירה את האדומים בעשרה שחקנים ושינתה דרסטית את מהלך המשחק בסמי עופר, הובילה לבלאגן גדול שלמרבה המזל לא הסתיים באירוע אלים.

אז מה קרה? הכל התחיל מכך שאיתי שכטר רצה לרדת לחדר ההלבשה, אבל אוהדי מכבי חיפה חסמו אותו. בתגובה לכך, שחקני הספסל של ב"ש, בראשם רותם חטואל, קפצו לעבר האוהדים ורק המאבטחים מנעו מהמקרה להתדרדר אפילו יותר.