הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פארסה: נדחה המשחק בין סכנין ומכבי חיפה

מחדל גדול בליגת העל: בעקבות הודעת המשטרה כי לא הגיעו מספיק מאבטחים למושבה, הוחלט על סגירת האיצטדיון לארבעה ימים. כפועל יוצא המשחק נדחה, כשאלפי אוהדים כבר נמצאים מחוץ איצטדיון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.05.22 - 18:45

שפל נוסף בכדורגל הישראלי: מנהלת הליגות בכדורגל הודיעה הערב (שני) כי בעקבות חוסר בכעשרים מאבטחים נוספים שדרושים להתמודדות, המשחק בין בני סכנין ומכבי חיפה נדחה באופן רשמי. לאחר הודעת המשטרה על המחסור במאבטחים, הוחלט כי איצטדיון המושבה ייסגר ל-4 ימים וכפועל יוצא, המשחק בין סכנין וחיפה, שהיה אמור להיות משחק האליפות של מכבי חיפה, נדחה למועד לא ידוע.

  • גורמים בהתאחדות: סכנין צפויה להפסד טכני
  • אבו יונס: "חסרים 20 מאבטחים, על זה לבטל משחק?"
  • צפו בשידור החי: אוהדי חיפה מחוץ למושבה
  • "סכנין חייבת לרדת ליגה": זעם ברשתות
  • המשטרה: "סכנין פעלה באופן המסכן אוהדים"
  • כזכור, הסאגה סביב החוסר במאבטחים החלה כבר אתמול, כשסכנין הייתה צריכה להחליף את חברת האבטחה בה השתמשה למשחק, רק שהבעיה הייתה שהחיפושים אחר חברת אבטחה חלופית למשחק החלו מאוחר מידי. רוב חברות האבטחה כבר נתפסו לאירועים כמו שאר משחקי ליגת העל של היום והילולת מירון, שתצא לדרך ביום רביעי.

    עוד לפני כן, המשחק עבר מדוחא בעקבות עונש הרדיוס של סכנין, שהופעל במשחק נגד מכבי חיפה. הקבוצה מהמגזר חיפשה איצטדיון אחר וביררה גם לגבי טדי, אך לא התקבל אישור לכך ולבסוף הוחלט שהמשחק יעבור לאיצטדיון המושבה בפתח תקווה.

    כעת, גורמים בהתאחדות לכדורגל טוענים כי בני סכנין תעמוד לדין וצפויה לספוג הפסד טכני על המשחק. במילים אחרות, מכבי חיפה תזכה באליפות ללא צורך לעלות על הדשא, כשיוותר עוד מחזור אחד לסיום העונה. מהמנהלת נמסר: "צר לנו כי קבוצת בני סכנין לא עמדה בהתחייבויותיה ובסיכומים שנקבעו בין הקבוצה למשטרת ישראל ואילצה את המשטרה לבטל את המשחק כשעתיים לפני מועד המשחק".