הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"העונה יילחמו על הסגל, לא רק על ההרכב"

רק הדחה מוקדמת מהקונפרנס תוביל לקיצוץ נרחב בסגל של הפועל באר שבע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.07.22 - 07:01

באמצע הלילה (בין ראשון לשני) ואחרי מסע ארוך שכלל עיכוב של 3 שעות בנתב"ג בעקבות נוסעת שחשה ברע, הפועל ב"ש הגיעה למחנה האימונים בפולין. המסע הסבוך שינה את התוכניות מבחינת הזמנים שנועדו ליום הראשון במחנה, אך כמובן לא יפריעו לכלל האימונים.

ב"ש יצאה למחנה עם 28 שחקנים, כשאליניב ברדה מקווה שיגיעו שני זרים נוספים. רועי גורדנה הפצוע ואיליי מדמון ששב מהנבחרת נשארו בישראל, זאת כשמיגל ויטור יצטרף לחבריו בפולין, ואיאד אבו עוביד שיצא על אף היותו פצוע ימשיך בשיקום. הקבוצה של אליניב ברדה עוד תדלל את הסגל עד לתחילת האימונים, כששחקנים צעירים כמו עידן כהן ורום אליגון יושאלו.

"בב"ש העונה יהיה מאבק על המקום בסגל ולא רק על ההרכב", אמרו במועדון. ההערכה היא שרק הדחה מוקדמת במיוחד מהקונפרנס ליג תוביל לקיצוץ הסגל באופן משמעותי, גם בכל הקשור לשחקנים בכירים יותר.

בבאר שבע לא אהבו לקרוא את הדברים שאמר דנילו אספרייה בראיון לערוץ הספורט, בו שחקן הכנף אמר ש'ברדה רצה אותי, אבל היה במועדון מי שלא'. גורם בקבוצה אמר שאספרייה "לא הביא ערך מוסף כשחקן זר".

בתוך כך, דוידה פטרוצ'י ואלטון אקולטסה התבקשו לשוב לישראל ב-13.7, בתקווה שעד אז ימצאו קבוצה. אם לא, ברקת תצטרך להוציא מדי חודש כ-50 אלף יורו שכר משותף של השניים.