הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זרגרי לחיפה? על סף סגירה. שועה לא ימכר"

בלעדי. יונגר ל"5 באוויר": דגני לא בתכניות. מיכאל אוחנה לא יהיה בבית"ר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.22 - 14:19

מה יעלה בגורלה של בית"ר ירושלים? בצל חוסר הוודאות סביב עתיד המועדון, נאמן הקבוצה עו"ד יצחק יונגר התראיין היום (חמישי) לתוכנית "חמש באוויר" והתייחס לסוגיות שונות סביב המועדון. בין היתר, יונגר דיבר על עתידם של שחקנים מסוימים שמצבם במועדון מתנדנד בשל המצב הבעייתי אליו נקלעו בבירה.

"כרגע לא הוצאנו מינויים לרכישה", אמר עו"ד יצחק יונגר. "הצעד הראשון הוא הודעה של האוהדים שהם יקנו מנויים, זה קריטי ומהותי ויכול להיות ההבדל בין אישור לאי אישור התקציב. בנוגע לשחקנים? אנחנו לא מנסים למכור את ירדן שועה. יחד עם זאת, עסקת העברתו של אביאל זרגרי למכבי חיפה נמצאת בשלבי סיום. הודענו לאוראל דגני שהוא לא בתכניות והוא צריך למצוא קבוצה. מיכאל אוחנה? הוא לא ישחק בבית"ר ירושלים בעונה הקרובה".

יונגר: "יו"ר הבקרה התקציבית סיגלית סייג אמפתית מאוד, עושה את תפקידה בצורה מקצועית. היא בוחנת את הדברים, יש לה רצון לפי ההתרשמות שלי לעזור. יענקל'ה שחר, כרגע, הוא הבעלים היחיד ששוחח איתי. אני מבין שיש עוד יוזמה של אייל סגל מנתניה".

ירדן שועה הצטרף לבית"ר ירושלים ממכבי חיפה בקיץ 2020 תמורת 1.4 מיליון יורו. בעונה החולפת הוא רשם 30 הופעות בעונה שבה בית"ר הצליחה להישאר בליגת העל, במהלכן בישל ארבעה שערים וכבש שישה. אביאל זרגרי בן ה-19, ששמו כבר נקשר בעבר עם מעבר אפשרי לקבוצות הגדולות בישראל, צפוי לעזוב את מועדון נעוריו ולעשות את הדרך לכרמל.