הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארה"ב זקוקה לנקודה, פרגוואי חייבת ניצחון

זהות העולה לרבע לצד קולומביה תוכרע הלילה. קוסטה ריקה צריכה נס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.16 - 17:48

המחזור האחרון בשלב הבתים של קופה אמריקה סנטנריו יפתח הלילה (בין שבת לראשון), כשבבית 1, שלושה נבחרות נאבקות על הכרטיס לרבע הגמר לצידה של קולומביה, שכבר העפילה. ארצות הברית, מארחת הטורניר, תנסה לרשום ניצחון שני בטורניר ולעלות לשלב הבא, כשבמשחק המאוחר יותר, קוסטה ריקה, לה הסיכויים הנמוכים ביותר להשיג את הכרטיס, תפגוש את הקולומביאנים.

ארצות הברית - פרגוואי (02:00)
מארחת הקופה תנסה להמשיך בתנופה אחרי ה-0:4 המרשים על קוסטה ריקה במחזור הקודם, כשנקודה תבטיח לה את הכרטיס לרבע. "לא נשחק על מנת להוציא נקודה, זה לא האופי שלנו", הכריז יורגן קלינסמן, "אנחנו מגיעים לנצח, כי אם לא נשחק כך, זה עלול להתנקם בנו".

מאמן ארה"ב מקווה ששחקניו לא ילחצו מהמשימה, כשלמעלה מ-45 אלף צופים, כבר הבטיחו את מקומם באיצטדיון בפנסילבניה: "אלה מצבים שבו אתה אומר לשחקנים 'אל תהיו מתוחים', אבל במצב הזה, אני יכול להבין אותם אם יהיו. מנגד, פרגוואי, שהשיגה נקודה בשני משחקים, תקווה לנצח את האמריקאים ושקולומביה לא תובס מול קוסטה ריקה בתוצאה יוצאת דופן. "אנחנו הולכים לשחק מכוער, זה לא הזמן למשחק יפה", הכריז רמון דיאס, שחייב 3 נקודות.

קולומביה - קוסטה ריקה (04:00)
קוסטה ריקה מגיעה ליוסטון כשסיכוייה להשיג את הכרטיס לשלב הבא שואפים לאפס, שכן, רק תסריט בלתי צפוי ישלח את ג'ואל קמפבל וחבריו לרבע הגמר. הטיקוס חייבים לנצח בהפרש של לפחות חמישה שערים את קולומביה, שכבר עלתה אחרי ה-1:2 על פרגוואי במחזור הקודם, ויתפללו להפסד אמריקאי, שכן רק כך יעברו מהבית. יהיה מעניין לראות אם חוסה פקרמן יתן מנוחה לקראת הרבע לחאמס רודריגס, שלמרות פגיעה בכתף, כיכב בניצחון על הפרגוואים.