הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוסי אבוקסיס: "החלטות השיפוט הכריעו את המשחק"

מאמן בית"ר תקף: "בשני השערים של מכבי חיפה היו עבירות עלינו"

תומר לוי
תומר לוי  22.07.23 - 22:16

בית"ר ירושלים כבר החזיקה ביתרון וגם נראתה טוב במשך שלבים ארוכים במשחק אלוף האלופים נגד מכבי חיפה. אלא שבסופו של דבר מחזיקת הגביע מאשתקד ספגה מהפך, ונכנעה 3:1 לאלופה מאשתקד בקרב על התואר הראשון של העונה.

לחצו כדי להרשם לערוץ הטלגרם החדש של ערוץ הספורט

"מה שהכריע זה החלטות שיפוט, היו עבירות נגדינו בשני השערים. מי שהיה ב-VAR צריך לעשות בדיקה טובה עם עצמו", טען יוסי אבוקסיס בסיום, "אני חושב שמה ששופטי ה-VAR עשו היום היה מאוד קשה. 17 שופטים ואף אחד לא רואה את זה, עובדים קשה כל השבוע ואי אפשר שככה מקבלים החלטות. אני חושב שכל מי שהיה במגרש ראה את הפאולים האלה".

לאחר מכן אבוקסיס החמיא לחניכיו: "השחקנים היו מאוד ממושמעים טקטית בחצי הראשון, בחצי הראשון מכבי חיפה כמעט ולא הגיעה למצבים. זו קבוצה טובה עם קהל שדחף אותה, בדרך כלל היא מגיעה ליותר מצבים. קבלת ההחלטות שלנו הייתה פחות טובה, מכבי חיפה הייתה מאוד חשופה אבל לא היינו מספיק חכמים במסירה האחרונה".

"יש השפעה שהם שיחקו יותר משחקי הכנה מאיתנו, ראינו את זה במחצית השנייה", הסביר, "השחקנים נלחמו ונתנו, היינו מאוד חסרים, אנחנו צריכים להביא עוד שלושה שחקנים - בלם, קשר ושחקן קדמי. אני מאמין שנהיה קבוצה יותר טובה".

"כולם יודעים שלניקולסקו יש הצעות והוא רוצה להתקדם, אבל אם הוא פה נשתף אותו", התייחס לחלוץ והביט אל עבר המשחק הראשון נגד פאוק סלוניקי ביום חמישי: "אנחנו נגד קבוצה מאוד טובה, היא איכותית מאוד ויותר מוכנה מאיתנו כרגע. נעשה את המקסימום כדי לעשות תוצאה טובה".

אופיר קריאף סיכם גם הוא בסיום: "כמובן שאני מתוסכל. כל משחק שיש תואר על הכף אתה רוצה לקחת אותו, במיוחד כשאתה כבר שם. קיבלנו גולים בגלל חוסר ריכוז שלנו וטעויות כאלה ואחרות. מה התפספס? היינו צריכים לשמור על התוצאה, לא עשינו את זה ונענשנו על טעויות של חוסר ריכוז. זה היה מאמץ אדיר".

"עוד מוקדם להגיד איזה בית"ר נראה העונה", המשיך, "יש שיחות עם לא מעט שחקנים שיכולים להשלים את הסגל ואז נוכל לסמן מטרות. בחמישי נצטרך לתת משחק הקרבה ולתקן את הטעויות, נשתפר, נתכונן טוב ונעשה תוצאה טובה יותר"