הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: דאבור מככב בהרכב הפיפ"א של הופנהיים

קבוצת ה-eSports של המועדון תתחרה בבונדסליגה הווירטואלית, ולראשונה גם שחקן כדורגל ישתתף בה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.20 - 13:15
תחילת כתבה

עם השקת פיפ"א 21 בשבוע שעבר החלה גם העונה התחרותית של המשחק, והופנהיים מכריזה לראשונה כי היא מקימה קבוצת eSports משלה - תכירו את TSG Hoffenheim eSPORTS. ההרכב יתחרה בחודש הבא בליגת הבונדסליגה הוירטואלית, ושם משחק לא אחר מאשר החלוץ מואנס דאבור.

כל 26 הקבוצות הרשומות לבונדסליגה הוירטאולית כוללות שחקני פיפ"א מקצועים, וזו תהיה בעצם הפעם הראשונה בהיסטוריה ששחקן כדורגל משתתף בבונדסליגה הוירטואלית, בנוסף להשתתפותו בהרכב ה-eSports של הקבוצה אותה הוא מייצג.

קבוצת ה-eSports של הופנהיים תתחרה בשתי הקונסולות - בפלייסטיישן 4 ובאקס בוקס וואן. בגזרת ה-PS4 ישחק דאבור - שידוע בתור שחקן עם הישגים מרשימים, וגם כיכב בטורניר 433 במהלך תקופת הבידוד והסגר הראשונה של הקורונה.

דאבור הוא גם הבעלים של קבוצת ה-eSports הפרטית שהקים - MD9 eSports. בתגובה דאז על הקמת הפרוייקט האישי אמר: "בכל העולם יש טירוף ולכל קבוצה יש שחקנים שמייצגים אותה" - כך שאפשר להניח שמדובר בסוג של הגשמת חלום עבור החלוץ, עכשיו שהמועדון שהוא משחק בו מקים קבוצת eSports, והוא זוכה לייצג בה.

אל דאבור יצטרפו ארבעה שחקנים מוכרים מעולם הפיפ"א הוירטואלי: מרסל שוורץ, יאן לוקה , Lukas__1004 ן-Bit0911. כולם שחקנים מנוסים בעלי הישגים שהשתתפו בתחרויות וטורנירים רשמיים של המשחק, בין אם מדובר בבונדסליגה הוירטואלית או ה-eWorld Cup של פיפ"א.

מעבר לערוצים ברשתות החברתיות ובטוויץ', קבוצת ה-eSports של הופנהיים השיקה גם אפליקציה למכשירי אפל ואנדרואיד - שם יוכלו האוהדים לעקוב אחר הפעילות של הקבוצה, לקבל מידע על השחקנים ועל טורנירים ותחרויות בהן תשתתף.