הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למזכרת: "ארגז הכלים" של דני אבדיה לדראפט

האירוע ייערך באופן וירטואלי, הפרוספקטים זכו למארז מיוחד. וגם: קליבלנד סימנה שני מועמדים סופיים, אחד מהם הוא הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.20 - 17:03

תגיות: NBAדני אבדיה

באיחור של כמה חודשים, דראפט 2020 של ה-NBA ייערך בשבוע הבא (בלילה שבין רביעי לחמישי). בהתאם למציאות החדשה - משבר הקורונה, כמובן - האירוע החגיגי ייערך הפעם באופן וירטואלי, כאשר כל השחקנים, כולל דני אבדיה מן הסתם, יהיו מחוברים אונליין בבתיהם וכך ישמעו את הבשורות של אדם סילבר באשר לבחירות השונות של הקבוצות.

בתוך כך, ה-NBA הראתה בפעם-המי-יודע-כמה כי ברמת ההפקה והמחשבה מחוץ לקופסא, ספק אם יש ליגה בעולם שעולה עליה. 30 הפרוספקטים שמיועדים להיבחר בסיבוב הראשון - בהם כמובן גם דני אבדיה - קיבלו לבתיהם מארז מיוחד מליגת הכדורסל הטובה בעולם, שיכין אותם כראוי לאירוע המרגש וגם לכל תרחיש.

כידוע, במצב רגיל, כששחקן נבחר בדראפט הוא מקבל עם עלייתו לבמה כובע של הקבוצה שבחרה בו. כעת, לאור העובדה כי האירוע ייערך באופן וירטואלי, הליגה שלחה ל-30 הפרוספקטים הבכירים כובעים של כל 30 הקבוצות - וכך הם יהיו מוכנים לכל תרחיש. ומה הם יעשו עם שאר 29 הכובעים? ובכן, יהיה להם למזכרת.

"ארגז הכלים" לדראפט 2020 לא מסתיים רק ב-30 הכובעים. על מנת שיוכלו לצלם את עצמם בבית באופן האיכותי ביותר, כל אחד מ-30 הפרוספקטים קיבל גם אייפון וחצובה וכן אוזניות ורמקולים. כאמור, ספק גדול אם אפשר להתעלות על ה-NBA.

בעניין אחר, בארה"ב דווח היום כי קליבלנד סימנה שני מועמדים סופיים לקראת הדראפט - אחד מהם הוא דני אבדיה, השני הוא אובי טופין. הג'נרל מנג'ר, קובי אלטמן, מעדיף את טופין - בעוד אחרים בהנהלה מעדיפים את הישראלי. כזכור, קליבלנד מחזיקה בבחירה החמישית בדראפט.