הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'אד פורד: "דני אבדיה יוצר באזז יוצא דופן בשיקגו"

מומחה הדראפט סימן את המטרה העיקרית של הבולס, אך גם אילו חסרונות יש בדבר. גם דייוויד בלאט החמיא לשחקן בתקשורת בארה"ב: "הוא הפרוספקט הכי מנוסה בדראפט הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.20 - 09:22

למחמאות מכל עבר, השוואות וניחושים לגבי המיקום בו ייבחר בדראפט דני אבדיה כבר בטח התרגל, אבל הלילה (בין שישי לשבת) הגיעו גם מספר שבחים מכיוון נוסף - דייויד בלאט. מאמן העבר הישראלי, שמתגורר כיום בארה"ב, נשאל לגבי היהלום שצמח במכבי תל אביב, וזה מה שהיה לו להגיד:

"אני רואה את דני מגיע בין מקומות 4-8 בדראפט. מבין כל הפרוספקטים שכולנו נדבר עליהם, הוא הכי מנוסה ומוכן למשחק ברמה הכי גבוהה של כדורסל. אני מאמין שהוא יכול להיכנס ממש עכשיו למשחק ב-NBA ולהשתלב. בעבר הוא הגיע לארה"ב ושיחק במפעלים בין לאומיים, היה דומיננטי בנבחרות שלו בגילאים השונים שלו. הוא היה שחקן יוצא מגדר הרגיל יותר מפעם אחת. הוא שחקן כלבו ויכול להשתלב בכל קבוצה, באמת, כי הוא יודע לשחק".

חוץ מבלאט, גם מומחה הדראפט צ'אד פורד פרסם אתמול את מוק הדראפט שלו ושחרר כמה שמועות לאוויר בנוגע לאפשרות שאבדיה יבחר על ידי שיקגו בולס: "יש באזז יוצא דופן סביב האפשרות שדני אבדיה יגיע לשיקגו, בעקבות הגעתו של ארתוראס קרנישובאס לתפקיד הנשיא במועדון. מנגד, יש גם לא מעט חששות האם הוא השחקן שאכן מתאים לבחירה, כאשר גם קיליאן הייס מועמד".