לב: "קשה לי להסביר. הכל הלך לנו הפוך"

בגרמניה מתקשים לעכל את התבוסה ההיסטורית לספרד: "לא יודע אם אני צריך לדאוג למשרה שלי". נוייר: "לא היתה תקשורת והנהגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.20 - 07:11
תחילת כתבה

כבר הרבה מאוד זמן שגרמניה לא מתפקדת. זה התחיל במונדיאל ברוסיה ונמשך כבר שלוש שנים עד לתבוסה אמש (שלישי) 6:0 לספרד בליגת האומות. לא רק שהגרמנים נכשלו במשימתם להעפיל לפיינל פור של הטורניר, הם גם נחלו את הפסדם הגדול ביותר במשחק רשמי מאז ומעולם.

 • עוף טורס: ספרד הביסה 0:6 את גרמניה
 • ראמוס נפצע בשריר הירך האחורי, גם קנאלס נפצע
 • לואיס אנריקה: "זה היה משחק מושלם"
 • מאמן גרמניה, יוגי לב, נותר בלי הרבה תשובות: "זה משהו שקשה להסביר. הכל הלך לנו הפוך. במחצית השניה ניסינו ללחוץ חזק יותר ולהבקיע כדי לחזור למשחק. אבל הספרדים היו טובים יותר, מהירים יותר ומדויקים יותר. לא היה לנו סיכוי".

  כשנשאל על עתידו, ענה לב: "אני לא יודע אם אני צריך לדאוג למשרה שלי. אתם צריכים לשאול אנשים אחרים בעניין הזה. אני סומך על השחקנים שלי, הם איכותיים מאוד ואין לנו בעיה של שחקנים כאינדיבידואלים". מנהל הנבחרת, אוליבר בירהוף, מיהר לגבות את המאמן: "אנחנו סומכים על יוגי לב, אין פה בכלל שאלה".

  "ברור שזו תוצאה גרועה עבור כולנו, לא רק עבור שחקני ההגנה", אמר מנואל נוייר שהוציא מהרשת שישה כדורים לראשונה בקריירה הארוכה והמפוארת שלו. "שפת הגוף של כולם היתה מאכזבת. היינו צריכים לדבר ביננו יותר במיוחד אחרי שספגנו את השער הראשון. לא היתה הנהגה ותקשורת".

  טוני קרוס, קשר ריאל מדריד, שיתף את התחושות הקשות שלו בסיום: "אני לא יודע אם זו התבוסה הכי קשה שלי בקריירה, אבל אחת הקשות ללא ספק. הבעיה היתה שלו הגענו בגישה ההגנתית הנכונה. ספרד חשפה אותנו בכל רגע. עם הכדור ובלי הכדור. צריך לנתח את המשחק. יש לנו עוד הרבה מה לשפר ולעבוד".

  סרג' גנאברי סיכם: "לא היה לנו סיכוי בכלל באופן שבו שיחקנו. ספרד ראויה לניצחון. הגישה שלהם היתה נכונה. עשינו את הדברים רע מאוד ושום תירוץ לא יעזור לנו".