הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופוריה. צפו בחגיגות מחדר ההלבשה הספרדי

לה רוחה התפוצצה על גרמניה. מוראטה: "נראה מה יגידו עכשיו", לואיס אנריקה: "אחת התצוגות הכי גדולות של ספרד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.20 - 07:21

ספרד הגיעה לאצטדיון בסביליה בידיעה שרק ניצחון יעלה אותה לפיינל פור של ליגת האומות, אך ספק אם גם שחקני לה רוחה ציפו ל-0:6 היסטורי על מי שנחשבת לאחת הנבחרות החזקות בעולם - גרמניה.

המאמן המנצח, לואיס אנריקה, היה מאושר בסיום: "מהלילות שהכל הולך לפי התוכניות. כשיש איכות וגישה נכונה, זה קורה. המשחק הזה הגיע לשלמות. כולם היו מלאי אנרגיות ושיחקו חכם. גרמניה שיחקה עם ההרכב הכי חזק שלה ואני חושב ששיחקנו נהדר מההתחלה. אחד המשחקים הכי טובים ומושלמים של הנבחרת. המשחקים הקודמים היינו עדיפים אבל לא ניצלנו את זה. יהיה נחמד לשחק בפיינל פור".

אלברו מוראטה, שכבש את השער הראשון לספרד, ניצל את ההזדמנות כדי לסגור חשבון עם המבקרים: "אני לא יודע מה יגידו עכשיו, אבל זאת הייתה גרמניה. אמרתי כבר לפני שבוע שזה עניין של זמן, הסגנון לא השתנה".

פראן טורס, שכיכב עם שלושער, היה מרוצה: "אני שמח על איך שהדברים הסתדרו לי. אני עובד קשה בשביל זה ומקווה להמשיך ככה לעוד הרבה זמן. מהדקה הראשונה יזמנו, ואני מאושר מאוד עבור הנבחרת. הגענו עם הרבה רצון ותשוקה, וידענו שזה משחק מסובך כי תיקו ישרת אותם. פיינל פור? אני נרגש מזה, נתכונן לזה הכי טוב שאפשר".

חוסה גאיה, רודרי, קוקה, אלברו מוראטה וכמובן פראן טורס קיבלו ציון מושלם ב"מארקה", ובגרמניה רוב הנבחרת לא קיבלה ציון כלל. מי שקיבל את הציון הגבוה ביותר במנשאפט היה מנואל נוייר, למרות שהוציא שישה כדורים מהרשת.