שכטר וריקן בחוץ: 11 הנבחרים של מכבי ת"א

לאיביץ' יש כאב ראש לא קטן בכל שבוע וכך גם למאמני ליגת החלומות של אלטשולר שחם. אז מי הם שחקני האלופה שהכי מבוקשים? הנתונים מאחורי 45,000 המאמנים שבנו קבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.19 - 16:52
תחילת כתבה

ליגת החלומות של "אלטשולר שחם" אוטוטו יוצאת לדרך ולמעלה מ-45,000 מאמנים כבר הבטיחו את מקומם ונרשמו למשחק שמשגע את המדינה. חושבים שאתם מאמנים ברמה? הרשמו, בנו את הההרכב המנצח שלכם, ואולי תזכו ברכב חדש ונוצץ ובשלל פרסים נוספים.

לקראת משחקה של האלופה, מכבי תל אביב, בשבת מול סקציה נס ציונה, בדקנו לכם מיהם 11 השחקנים הכי נבחרים במדי המכבים, ומצאנו כמה תוצאות מעניינות: השחקן הנבחר ביותר הוא המגן, אנריק סאבוריט, שזכה לבחירות רבות למרות היותו שחקן ההגנה היקר ביותר המשחק. יונתן כהן, מי שנחשב לכישרון העולה של הצהובים, עומד במקום השני ודניאל טננבאום, השוער המחליף, עומד במקום השלישי (אולי בגלל פציעתו של אנדראס יאניוטיס, שצפוי שלא לשחק מול הסקציה בשבת הקרובה).

זיכרון קצר? שני השחקנים שנחשבו לבולטים ביותר בעונה שעברה נדחקו לאחור: דור מיכה, שנבחר לכדורגלן העונה, נמצא רק במקום הרביעי ודור פרץ, שע"פ השמועות צפוי לעזוב לאירופה, שמיני בלבד ברשימה. לצד החמישה הללו מופיעים יאניוטיס (5), מאור קנדיל (6), שחר פיבן (7), ניק בלקמן (9), אנדרה ג'ראלדש (10) ואלירן עטר רק במקום ה-11. מספר שמות מעניינים נותרו מחוץ ל-11, ביניהם החלוצים איתי שכטר וצ'יקו אופואדו, הבלם שרן ייני והקשר אבי ריקן.

להסבר המלא על חוקי המשחק