הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא בליגה של ליברפול": יונייטד על המוקד

בוז צורם לסולשיאר. מגווייר: "נסתכל על עצמינו במראה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.21 - 21:05
תחילת כתבה

המפגש בין יונייטד לליברפול תמיד מעורר אמוציות בממלכה, אבל הפעם נראה שזה היה יותר מדי עבור יונייטד. השדים האדומים ספגו הערב (ראשון) תבוסת 5:0 קשה, ונראו פשוט לא ברמה של ליברפול.

"אני מתנצל עבור כל האוהדים. זה לא היה מספיק טוב", סיכם הארי מגווייר, "האוהדים נשארו איתנו ושרתם עד הסוף, אנחנו מעריכים את זה. אני אבחן את ההופעה האישית שלי וגם את ההופעה של הקבוצה כולה. אנחנו חייבים להסתכל על עצמינו במראה".

הקפטן של השדים האדומים ככל הנראה לא ראה שבדקה ה-65, אוהדי יונייטד רבים איבדו תקווה ונטשו את האולד-טראפורד. גארי נוויל שאל בתגובה אם "גם אני יכול לנטוש?", אך לאחר מכן תמך באולה גונאר סולשיאר. ובינתיים, אוהדי ליברפול שרו בקולי קולות: "אולה חייב להישאר".

בתקשורת האנגלית כמובן ביקרו את היכולת של קבוצתו של אולה גונאר סולשיאר, שירד למחצית לקול שריקות בוז צורמות מאוהדי יונייטד. "הם אפילו לא נראים בליגה של ליברפול, וגם לא בזו של מנצ'סטר סיטי ושל צ'לסי", אמר שחקן העבר וחלוץ יונייטד לשעבר, דיון דאבלין ב-'BBC'. "הם פשוט בלאגן מוחלט", אמר ג'יימי קארגר ב'סקיי', כשעמיתו לגוף התקשורת, ג'רארד בראנד הוסיף: "זה נראה כל כך כואב עבור סולשיאר".

"הקהל של יונייטד לא ידע איך להגיב", נכתב במנצ'סטר איבנינג ניוז, "יש תחושה באוויר שדומה למה שהרגישו ב-3:0 שיונייטד הפסידה לליברפול תחת דיוויד מויס. אפשר לומד שבמשחק ההוא ב-2014 האווירה באצטדיון הייתה טובה יותר".

"סולשיאר נראה חסר פתרונות", הוסיפו, "הוא ישב על הספסל ונתן לעוזר שלו להעביר את ההוראות".

מלבד המאמן, גם ההגנה של יונייטד ספגה אש: "מגוויר ולוק שואו פשוט העלימו את כל המעמד שהיה להם עד העונה. אם בנבחרת הם הרימו הרמה ביורו שהיה בקיץ, עכשיו זה נראה כמו הנגאובר ארוך. אסור לשחקן יונייטד להיראות ככה".

"מגוויר פשוט מחלק מתנות לשחקני ליברפול", העיתונאי סמואל לוקהורסט סיכם, "מנצ'סטר יונייטד נראית כמו חבורה של זרים. אין שום תיאום בין השחקנים".

"יונייטד היא קבוצה שמאומנת בצורה נוראית, אין זהות ואין שום כיוון לקבוצה הזאת", נכתב בממלכה, "אין זהות ואין מושג, יש צורך בשינוי".