הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שפל המדרגה": פרגי יכריע על עתיד סולשיאר

מאמן יונייטד בהלם: "אין הרגשה גרועה מזו, זאת אחריותי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.21 - 21:00
תחילת כתבה

יש משחקים שאין מהם דרך חזרה, וייתכן שכזה ראינו הערב (ראשון) באולד טראפורד. מאמן מנצ'סטר יונייטד, אולה גונאר סולשיאר, שגם ככה סופג ביקורות על תפקודו, עלול לסיים את דרכו אחרי תצוגת נפל היסטורית ותבוסת 5:0 מול ליברפול באולד טראפורד.

"אנחנו בשפל המדרגה. זה היום השחור ביותר שהיה לי עם השחקנים האלה", הודה הנורבגי בסיום, "אנחנו לא יכולים להרגיש גרוע יותר מעכשיו. בעונה שעברה הפסדנו 6:1 לטוטנהאם, אבל היום זה היה גרוע בהרבה. אנחנו חייבים לעבור את זה מהר ככל האפשר ולהמשיך הלאה. מה שקרה היום באחריותי. אני עצוב, מאוכזב ועצבני מן הסתם. בכל מקרה, האמוציות האלה לא משנות שום דבר מלבד מה נעשה על מנת להשתפר כדי לדאוג שזה לא יקרה פעם נוספת".

"האם אני המאמן הנכון?", התייחס, "הגעתי עד לכאן, הגענו עד לכאן, ואנחנו לא מתכוונים לוותר פה. צוות האימון שלנו טוב מאוד, ואני בחרתי את הדרך לגשת למשחק הזה. לא היינו חדים מספיק היום, כשנותנים לשחקנים טובים מרווחים הם יודעים לכבוש. יש לנו עוד משחקים גדולים בקרוב, אין כאן זמן לרחמים עצמיים. נצטרך להתאחד ולעבור את זה יחד. אני מאמין בעצמי ויודע שאני קרוב להשיג את מה שאני רוצה מהמועדון הזה".

כבר בירידה למחצית, אלפים נטשו את היציעים, כשהמאמן הנורבגי ירד לחדר ההלבשה לקול שריקות בוז. אגדת השדים והפרשן בהווה, גארי נוויל, הצטרף לדברים: "אני יכול גם ללכת הביתה? למרות הכל, לדעתי סולשיאר צריך לקבל את ההזדמנות לתקן את המצב".

במהלך המשחק, מצלמות הטלוויזיה התמקדו באלכס פרגוסון שצפה מקרוב בתבוסה הכואבת, כשנראה שבכל הנוגע לעתידו של סולשיאר, יהיה זה "פרגי" שיכריע לאן מועדות פניו של סולישאר. באנגליה מעריכים שכבר בימים הקרובים תתקבל החלטה על עתידו של המאמן.

"סולשיאר לא יוכל לשרוד את המשחק. זה פשוט יותר מדי", ניתחו במנצ'סטר איבנינג ניוז, "זה היה מופע אימה, ומישהו צריך לשלם את המחיר על זה".