הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלופ: "הולכים לדבר על המשחק זמן רב"

בתקשורת באנגליה פרגנו לרדס. נוויל: "קלופ מנג'ר מבריק". אלכסנדר-ארנולד: "סלאח הטוב בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.21 - 23:42
תחילת כתבה

אחד המשחקים היותר חד צדדיים שנראו אי פעם בליגה האנגלית במשחק בין שתיים מהקבוצות הכי טובות במדינה. ליברפול הביסה הערב (ראשון) 0:5 את מנצ'סטר יונייטד, ומעבר לאין ספור הביקורות כלפי השדים האדומים בעקבות היכולת החלשה, בתקשורת באנגליה לא שכחו לפרגן למנצחת הגדולה שסיפקה הצגה.

הניצחון המהמם של ליברפול השאיר את אנגליה פעורת פה, ונראה שגם מאמן המנצחת, יורגן קלופ, לא ציפה לתוצאה הזו: "אנשים הולכים לדבר על המשחק הזה זמן רב, כי זה לא הולך לחזור על עצמו עוד הרבה זמן, אולי אף פעם. מה אני אגיד שציפיתי למשחק כזה? לא" קלופ המשיך: "תוצאת המשחק משוגעת, אבל אנחנו לא נחגוג כמו משוגעים כי יש לנו כבוד ליריבה. היה לנו מזל ברגעים מסוימים. אין לי ספק שזה לא הרגע הכי טוב עבור יונייטד". 

גארי נוויל פרגן לרדס: "ליברפול פירקה את יונייטד לחתיכות. יורגן קלופ הוא מנג'ר מבריק שבנה קבוצה מבריקה. סלאח? הוא בפיק של הקריירה שלו. זה שחקן שיכול לנצח כל משחק". ג'יימי קראגר הוסיף על המצרי: "הוא פשוט סופרסטאר". שחקן העבר הוסיף לאחר מכן: "ליברפול הזו היא קבוצה מיוחדת מאוד עם מנג'ר מיוחד".

בעיתונים השונים ניסו להעניק ציונים לשחקנים, כאשר באחד מהם לא הצליחו להחליט לכמה שחקנים מליברפול מגיע ציון מושלם. "לכולם מגיע ציון 10", כך נכתב. "אבל כנראה שצריך לתת את הציון המושלם לשני שחקנים בוודאות, וכל השאר מספיק קרובים לזה". השניים המדוברים הם מוחמד סלאח, שכבש שלושער, וכן נאבי קייטה. שאר שחקני ההרכב, פרט לג'יימס מילנר שהוחלף מוקדם, קיבלו 8-9.

מוחמד סלאח כמובן קיבל את מירב השבחים, לא רק מהתקשורת אלא גם בתוך הקבוצה. טרנט אלכסנדר-ארנולד צייץ עליו: "הוא הטוב בעולם".