הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עסק יקר: הפיצוי העצום שיקבל אולה גונאר סולשיאר

באנגליה נערכים לפיטוריו מיונייטד. וגם: האשמים האמיתיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.21 - 12:34

5:0 לליברפול ו-2:0 למנצ'סטר סיטי באולד טראפורד, 4:2 ללסטר ו-4:1 משפיל לווטפורד - כל אלה חרצו את גורלו של אולה גונאר סולשיאר. ההודעה הרשמית של מנצ'סטר יונייטד בנוגע לפיטוריו של הנורבגי הגיעה אחרי התבוסה לצרעות ואפשר להגיד שאין מישהו שמופתע במיוחד מהמהלך.

נראה שפיטוריו של סולשיאר הם לא עסק זול ובתקשורת האנגלית דווח שיונייטד תיאלץ לשלם לו פיצויים על סך של 7.5 מיליון ליש"ט - מלוא שכרו השנתי. הנורבגי הוא המרוויח החמישי בטיבו מבין מאמני הפרמייר ליג אחרי פפ גווארדיולה, יורגן קלופ, ברנדן רוג'רס ומרסלו ביילסה ונראה שמעתה והלאה יאלץ להתפשר על סכומים נמוכים בהרבה.

רבים באנגליה, כמובן, בירכו על המהלך של יונייטד, אבל לא ממש אופטימיים. "סולשיאר חייב ללכת. זה לא משנה שהוא הבקיע את הגול שסידר זכיה בליגת האלופות ב-1999, זה לא משנה שהוא אדם נחמד מאוד", נכתב בטור דעה ב"דיילי מייל". "זה נגמר, אבל אין מה להעמיד פנים שהוא שורש הבעיה של יונייטד. הוא אפילו לא קרוב להיות כזה".

"הבעיה העיקרית של יונייטד היא משפחת גלייזר ששולטת במועדון ואנשים כמו אד וודוורד (מנכ"ל יונייטד) שעושים בו כרצונם, הם מוצצים את הכסף כמו עלוקות, מעדיפים רווח על פני יכולת והפכו את המועדון שהיה נחשב לאחד הטובים בעולם למושא ללעג", נכתב בנוסף. "אין סיבה להיות דיפלומטיים: האנשים שמנהלים את יונייטד חסרי יכולות. אנטוניו קונטה היה פנוי, אבל הם העדיפו להשאיר את האיש החלש על הקווים בזכות הדמות שהוא".