הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דאבל? יש דרך ארוכה, מכבדים את באר שבע"

בכר דיבר לאחר ההצגה של חיפה: "לא מובן מאליו שעברנו בצורה חלקה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.01.22 - 22:13

מכבי חיפה נמצאת באחת התקופות הדורסניות ביותר שהיא ידעה לפחות בשנים האחרונות. הערב (רביעי) הירוקים מחצו פעם נוספת, הפעם את בית"ר ירושלים בשמינית גמר גביע המדינה ועם 0:4 גדול רקדה כל הדרך אל שמונה האחרונות במפעל.

  • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את בית"ר ירושלים
  • צפו בקריאף נשבר בסיום: "בית"ר זה החיים שלי"
  • מרגש: צפו בפרידת שחקני מכבי חיפה מאשכנזי
  • "חיפה המהנה אי פעם": הירוקים ברשתות מאוהבים
  • 7 כבר עלו: תמונת המצב ברבע גמר הגביע
  • "אנחנו נפרדים היום מאשכנזי שהוא מקצוען אמיתי ומגיעה לו כל האהבה מהקהל - הוא אישיות מיוחדת ואני מתרגש בשבילו", פתח מאמן הירוקים, ברק בכר, "המטרה שלנו בכל מפעל זה לשחק את המשחק שלנו - זה לא משנה מה המפעל, אנחנו לא נכנסים לקלישאות. החוקים שלנו ברורים - לעשות את העבודה. ברור שלבית"ר יש בעיות ושזו קבוצה פגיעה אבל יש שם שחקנים טובים והיה חשוב לעבור את זה חלק, זה לא מובן מאליו".

    באשר לאפשרות להשיג דאבל ולמפגש המתקרב מול ב"ש: "יש עוד דרך ארוכה עד לדאבל. ברור שהמטרות הן הכי גבוהות, אנחנו רוצים להמשיך ולעשות את הדברים שאנחנו רגילים לעשות. יש משחקים שגם כשאנחנו מביסים אנחנו עושים דברים פחות נכון ועל זה אנחנו רוצים לתת את הדעת. אנחנו רוצים גם כשמנצחים בתוצאות גבוהות ולשפר את הדברים הפחות טובים. אני מאוד מכבד את באר שבע, אבל יש להם את הצוות שלהם ולנו את שלנו. אנחנו מתעסקים בשלנו ועושים את העבודה הטובה ביותר. אם נבוא ונעשה את העבודה אני מאמין שנוכל לעשות את זה, זה משחק נגד קבוצה מאוד חזקה. צריך לפרגן לשחקנים על היום, יהיה עוד זמן עד המשחק נגד באר שבע".

    גם מוחמד אבו פאני דיבר בסיום: "אנחנו בתקופה טובה מאוד, ואני שמח שהצלחתי לעזור לקבוצה לנצח את משחק מאוד קשה וחשוב. באר שבע? זו קבוצה מאוד חזקה עם שחקנים מנוסים. יהיה קשה מולם, אבל נבוא מוכנים וצנועים כדי לנצח את המשחק".