הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קריאף בדמעות: "המקום הזה הוא החיים שלי"

צפו בקשר בית"ר נשבר לאחר ההפסד הכואב. יוסי מזרחי: "לא ברמת ליגת העל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 21:56

היא לא חשבה שתבוא לשלוט מול מכבי חיפה, אבל בית"ר ירושלים ציפתה להיראות קצת יותר טוב במשחק שמינית גמר גביע המדינה. רגע אחרי ה-4:0 הכואב בסמי עופר, יוסי מזרחי ואופיר קריאף התייצבו מול המצלמות וסיכמו.

 • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את בית"ר ירושלים
 • בכר: "דאבל? יש דרך ארוכה, מכבדים את באר שבע"
 • מרגש: צפו בפרידת שחקני מכבי חיפה מאשכנזי
 • "חיפה המהנה אי פעם": הירוקים ברשתות מאוהבים
 • 7 כבר עלו: תמונת המצב ברבע גמר הגביע
 • "זה שכר לימוד של שחקנים צעירים. היינו עם 5-6 שחקני בית היום, יש לנו הרבה פצועים ומורחקים וכל שבוע מישהו מצטרף לרשימה. ניסינו לבוא ולהילחם והגיעו אוהדים לדחוף אותנו, אבל זו המציאות. נסע לק"ש, נאסוף את עצמנו ואני מאמין שיותר גרוע לא יכול להיות", סיפר קפטן בית"ר.

  לאחר מכן קריאף המשיך תוך כדי דמעות: "אנחנו באפלה כרגע, מוזנים מתקשורת ולא יודעים מה יהיה. יש משפחות, יש אוהדים, יש מאות אלפים שלא יודעים מה יהיה עם הקבוצה שהם הכי אוהבים. להיות אוהד בית"ר, ואני אחד מהם זה להיות בתקופה הכי קשה ולקנות כרטיס לק"ש ולבוא לתמוך בנו. אני מקווה שזה יעבור כמה שיותר מהר".

  "יש יותר מדי אנשים שהמקום הזה נותן להם נחת. אני מקווה שמישהו ישים את הידיים על הקבוצה ויקח אותה למקום בו אנחנו ראויים להיות בו. בית"ר לא תרד ליגה. זה משהו שלא יקרה ואני אשאר כאן לא משנה מה יקרה, אני אשאר עד היום האחרון שלי", סיכם הקפטן. 

  "הפערים גדולים מאוד בין חיפה לבית"ר, אבל בכדורגל צריך להיות חזקים גם ברגעים הכי קשים", אמר מאמן בית"ר תחילה. "הראש צריך להיות במשחק בקריית שמונה, שזה משחק מאוד משמעותי בשבילנו".

  "לבוא ולהישבר זה הדבר הכי קל, צריך לדעת ברגעים קשים להיות חזקים ולאחד את כולם, לתת אמונה לשחקנים", המשיך מזרחי. "אני לא שבור, אני לא ציפיתי להרבה היום. ידעתי באיזה הרכב אני מגיע היום. אנחנו לא צריכים להסתכל לרמות של מכבי חיפה - אלא להסתכל לרמה של ליגת העל ואנחנו לא שם. אם לא הייתי מאמין שבית"ר יכולה להישאר בליגה, לא הייתי פה".