הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין אנשים כאלה": צפו בפרידה מאשכנזי

שחקן מכבי חיפה שעובר לנתניה הורם על הכתפיים וחגג עם חבריו והקהל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 22:16

מכבי חיפה אמנם חגגה הערב (רביעי) בסמי עופר, אבל גם רשמה רגע אחד עצוב. זה היה ממש אחרי שריקת הסיום, כשכל שחקני הקבוצה נפרדו מיובל אשכנזי שמסיים את תפקידו במועדון ועובר למכבי נתניה. צפו ברגע המרגש בנגן הווידאו למעלה >>

בסיום המשחק, צ'ארון שרי צילם תמונה עם אשכנזי בחדר ההלבשה וכתב: "אני הולך להתגעגע אליי אחי. תמשיך להתקדם גבר, אני אוהב אותך".

גם מאמן הקבוצה, ברק בכר התרגש: "אנחנו נפרדים היום מאשכנזי שהוא מקצוען אמיתי ומגיעה לו כל האהבה מהקהל - הוא אישיות מיוחדת ואני מתרגש בשבילו".

"יובל, חוויתי את כל סוגי הספורטאים", נפרד איש התקשורת לשעבר והיועץ המנטלי של מכבי חיפה בהווה, דני ענבר. "גאונים, עוצמתיים, ווינרים. ראיינתי אפילו את פלאטיני ואת מראדונה. לא מגזים: מעולם לא פגשתי אישיות כמוך. איש קסום. צנוע. מחוסר אגו. מקצוען טוטאלי.

יובל, מה שעברנו איתך כקבוצה בשנה בשנה וחצי האחרונות היה מסע מטלטל ומעולם - אפילו לא פעם אחת - לא איבדת אמונה, לא חיפשת אשמים, לא התלוננת. רק הרמת את עצמך, והמשכת. רגע אחד מבין אין ספור: אפילו כשאתה מבין שאתה לא נכנס כחילוף אחרון, נושך את שפתיים ונותן חיבוק אמיתי לזה שנכנס. מהלב. אין כאלה אנשים. באמת. כל מערכת שתקלוט אותך תמיד תרוויח. כשחקן ובכל פוזיציה אחרת. אוהב אתך על אמת. דני".

  • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את בית"ר ירושלים
  • צפו בקריאף נשבר בסיום: "בית"ר זה החיים שלי"
  • בכר: "דאבל? יש דרך ארוכה, מכבדים את באר שבע"
  • "חיפה המהנה אי פעם": הירוקים ברשתות מאוהבים
  • 7 כבר עלו: תמונת המצב ברבע גמר הגביע