בית"ר: "העסקה לא נפלה". חוגג יצא לדובאי?

הבעלים ינסה למצוא מתווה אחר. וגם: האטלרנטיבה שעל הפרק

תומר לוי
תומר לוי  11.02.21 - 17:44
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים לא מוותרים כל כך מהר על עסקת השותפות עם השיח' חמד בן חליפה. אחרי ההודעה הרשמית של הוועדה להעברת זכויות הניהול על כך שהמועדון ביקש למשוך את הבקשה להעברת 50 אחוזים מהמניות לידיו של בן חליפה, נטען בבית"ר כי העסקה עדיין לא נפלה, רחוק מכך.

בתוך כך, הבעלים משה חוגג מבקש להמריא פעם נוספת לדובאי ולהיפגש פנים אל פנים עם השיח' ועם מקורביו. אחת האטלרנטיבות שעומדות על הפרק היא שזכויות הניהול יישארו באופן בלעדי אצל חוגג, ובן חליפה ישמש על תקן דומה לספונסר ויהנה מזכויות כלכליות כאלה ואחרות.

כמו כן, ייתכן כי ייפתח חשבון נאמנות משותף ולשם יזרום הכסף מאיחוד האמירויות, זאת כמהלך של רצון טוב מצידו של השיח' והוכחה לוועדה כי קיימות מצידו מקורות לעמוד בעסקה מבחינה פיננסית. בכל מקרה, גם אם בית"ר תגיש בקשה חדשה לוועדה להעברת הזכויות, היא תצטרך פעם נוספת להגיש את אותם מסמכים - כמו תעודת יושר - אשר לא הצליחה להשיג בפעם הראשונה.

מבית"ר ירושלים נמסר באופן רשמי: "לאחר בקשת הוועדה להעברת זכויות לקבל עוד מספר מסמכים ובתקווה להמשיך בעסקה, התכוון בעלי המועדון, משה חוגג להמריא לדובאי על מנת להיוועד עם השיח' חמד בן חליפה. לצערנו, השמיים עדיין סגורים ובמקום לבקש הארכה נוספת העדפנו למשוך את הבקשה הנוכחית ולהגיש בקשה חדשה. הדיווחים על כך שהעסקה נפלה אינם נכונים".

כזכור, לפני מספר שבועות עלה חוגג לראיון בתכנית "שער השבת" בערוץ הספורט וסיפר: "אם לא תהיה תעודת יושר, יכול להיות שנציע לו לעשות משהו דומה למה שעשה גומא אגייאר. הוא לא יהיה בעלים, אלא ספונסר. אנחנו עוד לא שם, תנו שבוע-שבועיים לעורכי הדין לעשות את העבודה. אנחנו משתדלים לעשות את זה בשקט".