הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חיפה חיסלה את החלום, סיוט לילי בישראל"

צפו בתקציר. בקפריסין כאבו: "לימסול נחנקה תחת הלחץ הירוק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.22 - 21:43

(התקציר באדיבות 'ספורט1')

אפולון לימסול לא הצליחה להוות יריבה הערב (רביעי) נגד מכבי חיפה בסמי עופר. חניכיו של ברק בכר סיפקו תצוגה נהדרת נוספת במוקדמות ליגת האלופות ולאחר הצגה ו-0:4 מרשים כבר יכולים להביט מעבר לפינה, אל הפלייאוף בו יתמודדו על המקום בשלב הבתים.

 • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את לימסול
 • "מתי אלופה נראתה כ"כ טוב בחודש אוגוסט?": חגיגה ברשתות בעקבות הקונצרט
 • ברק בכר: "הרבה זמן סמי עופר לא רעד ככה"
 • 9 למוחמד, 8.5 לחזיזה: הציונים של מכבי חיפה
 • מעל ל-80 מיליון ש"ח: ההכנסות שמכבי חיפה תבטיח באירופה
 • "זה היה סיוט לילי עבור אפולון בחיפה. החבורה הקפריסאית אפילו לא איימה על הירוקים, שעשו כל שהם רוצים על המגרש בסמי עופר", נכתב בתקשורת הקפריסאית, שם התרשמו מקשר הירוקים, עלי מוחמד: "מוחמד הכה פעמיים. קשר מכבי חיפה שלח בעיטה עוצמתית לרשת ומספר דקות לאחר מכן שיגר נגיחה חזקה לרשת".

  "חיפה הייתה רעבה יותר והראתה את כוונותיה כבר מהדקה הראשונה", נכתב, "החבורה של בכר העניקה לאפולון תבוסה כואבת במיוחד, שכנראה גומרת את חלום האלופות. לימסול נחנקה תחת הלחץ של הקבוצה הביתית ועכשיו נמצאת רגל וחצי מחוץ לאלופות".

  מאמן לימסול אלכסנדר זורניגר סיכם: "אפשר לשמוע דרך הקול הצרוד שלי שזה לא היה ערב טוב. מאוד מאכזב. לא הגנו בצורה טובה ולא התקפנו. ננתח את זה וננסה להשתקם במשחק הבא. רצינו להניע כדור, לא עמדנו בלחץ, לא שיחקנו בצורה קבוצתית. ההכנה הייתה רגילה, ניתחנו את היריבה כמו תמיד. זה לא איך שספגנו, אלא זה שהם הגיעו בקלות לרחבה. זה לא חשוב מי טעה, זה לא משחק שמתקבל התקציב של אולימפיאקוס גבוה פי 6 והם ספגו רביעייה בבית, ננסה לתקן בבית שלנו".

  בינתיים, גם ביוון התרשמו ממכבי חיפה: "הירוקים עשו צעד גדול לעבר פלייאוף ליגת האלופות בעזרת 0:4 מוחץ על לימסול. החבורה הקפריסאית תצטרך לקוות לנס וקרובה כעת למפגש מול אולימפיאקוס בפלייאוף האירופית. זה מה שאולימפיאקוס רצתה, היא תמנע ממכבי חיפה שפשוט מחצה את לימסול. הירוקים כבר מחזיקים למעשה את הכרטיס לפלייאוף".