הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר: "הרבה זמן סמי עופר לא רעד ככה"

צפו בתקציר. בחיפה חולמים: "המנון האלופות כל הזמן מתנגן לנו בראש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.22 - 22:14

התקציר בנגן הווידאו למעלה: באדיבות ספורט 1

פלייאוף ליגת האלופות מתקרב בצעדי ענק לסמי עופר. מכבי חיפה חגגה הערב (רביעי) עוד 0:4 מהדהד, הפעם על אפולון לימסול, בדרך הבטוחה לשלב המכריע של מוקדמות האלופות. לאחר הניצחון המרשים, ברק בכר ודולב חזיזה סיכמו את ההצגה.

 • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את לימסול
 • "סיוט לילי בישראל": בקפריסין כאבו את התבוסה
 • "מתי אלופה נראתה כ"כ טוב בחודש אוגוסט?": חגיגה ברשתות בעקבות הקונצרט
 • 9 למוחמד, 8.5 לחזיזה: הציונים של מכבי חיפה
 • מעל ל-80 מיליון ש"ח: ההכנסות שמכבי חיפה תבטיח באירופה
 • "המקדמה מצוינת אבל במשחקים כאלו שאתה מגיע לכל כך הרבה מצבים אתה מרגיש שיכולת לכבוש עוד", אמר בכר. "יכולנו להבקיע את השער החמישי. עשינו מקדמה משמעותית אבל נצטרך להשלים את המשימה ולחכות עם הסיכומים".

  "אנחנו נהנים מהדרך", המשיך בכר. "רוצים להשלים את המשימה ואחרי זה אלוהים גדול. זה חלום של כל מאמן וצוות להגיע לרמה כזו בשלב כל כך מוקדם של העונה. ראו את זה עוד מאלוף האלופים כשהקבוצה הגיעה חדה. אנחנו רוצים לנצח גם בקפריסין. השנה עלי מוחמד מתופקד טיפה אחרת, כיף לראות שחקן שמתחילת השנה עשה שינוי מנטלי והגיע כמו גדול לעונה".

  "אחרי משחק כזה קשה לציין שחקן כזה או אחר. עשינו את הדברים נכון וכשאתה עושה דברים נכון דברים באים לידי ביטוי. שמח שחזיזה עשה את ההתקדמות. אף אחד לא חשב שיהיה קל, עבדנו מאוד קשה. הרבה זמן אצטדיון סמי עופר לא רעד ככה, היו לנו דקות אדירות. הקבוצה הזו היא ללא ספק הכי חזקה שלי בחיפה. עשינו עבודה טובה כדי להיראות ככה. האם מכבי חיפה שווה ליגת האלפות? ביכולת של היום מכבי חיפה נראית מצוין".

  חזיזה סיכם: "כל שחקן חולם להגיע לליגת האלופות. המנון האלופות מתנגן לנו כל הזמן בראש. ברק בכר השכיח לנו את ה-0:4 על אולימפיאקוס מזמן, אנחנו לא מורידים את הרגל מהזמן. לפני המשחק ברק ערך אסיפה נוקשה על מנת שלא נרד לקרקע. יכולנו להבקיע את החמישי והשישי, אבל הייתי קונה 0:4 לפני המשחק".

  "בגלל שהחלום של כולנו משותף זה עוזר לנו להיות מגובשים יותר ולעבוד קשה. אני משחק איפה שהמאמן אומר לי, כיף לי אישית. כשאתה בעמדה יותר אחראית ומצפים ממך להיות אחראי יותר זה מה שאני עושה. אני עושה את המוטל עליי. כיף לי מאוד עם מאמן כמו ברק, הוא מצוין. קשה לדעת מה הפילוסופיה שלו, הוא מכין אותנו אחרת לכל משחק".

  על ההצגה של עלי מוחמד אמר חזיזה: "גם באימון לא הייתי מאמין שהוא יכבוש צמד. כל הנגיעות שלו מצוינות, יש לו הרבה יתרונות. הוא מבין את המשחק ברמה גבוהה ואני מקווה מאוד שנגשים חלום. שמח שהייתי מעורב בשער הראשון, המזל גם שיחק. יכולתי לכבוש עוד גול או שניים".