הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חגיגה בדנמרק: "הברחנו את ישראל מהמגרש"

שמחה גדולה בפארקן אחרי ה-0:5: "אפשר לקנות כרטיס לקטאר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.21 - 07:16
תחילת כתבה

ה-7.9.2021 לא ייזכר כתאריך שחובבי הכדורגל הישראלי ירצו לזכור. 22 שנים אחרי שנבחרת ישראל הובכה על ידי דנמרק עם 5:0 משפיל, ההיסטוריה חזרה על עצמה עם השפלה בקופנהאגן תוך תצוגת נפל בכל חלקי המגרש. אך לכל מטבע יש שני צדדים, ומי שנהנו מכל רגע בפארקן היו המארחים.

דנמרק התעללה באורחת הישראלית, שהחל מהשער הראשון שספגה בדקה ה-28 פשוט נפלה מהרגליים. בתקשורת המקומית חיככו ידיים בהנאה אחרי התצוגה של החבורה באדום ושלחו מספר עקיצות ליריבה האומללה. "ראש השנה, תחילת השנה היהודית חלה בין שני לרביעי, אבל ספק רב האם האורחים אהבו את הזיקוקים וה'אולה' העוצמתי שהוטחו בהם מכיוון היציעים", נכתב באחד מכלי התקשורת בקופנהאגן שהוסיף, "זו היתה מסיבה שלא רצינו שתסתיים. מי שלא קפץ בה, כנראה אוהד את ישראל", נכתב בדנמרק.

החגיגה הדנית נמשכה. "כל מסיבה טובה צריכה די. ג'יי שיכיר את הקהל. מישהו שיגביר את הקצב או ירגיע כשצריך. הלילה היה קרב על המיקסר הזה ודנמרק הבריחה את ישראל מרחבת הריקודים עם 0:5", נכתב, "אחרי המשחק, הגענו כבר ל-94 שחקנים שניסו לכבוש לשערה של דנמרק בקמפיין מוקדמות מונדיאל 2022, כולם נכשלו. לכן, מאזן השערים של הנבחרת עומד על 0:22", הוסיפו בתקשורת המקומית.

"אחרי הניצחון הנפלא על ישראל אפשר כבר לקנות את כרטיסי הטיסה לקטאר, כי המתמטיקה צריכה להיות מכופפת באופן בלתי הגיוני כדי שדנמרק לא תשחק במונדיאל 2022, וזאת למרות שנותרו עוד ארבעה משחקים", חגגו באחד האתרים במדינה.