דגני תקף את הפועל: "נידו אותי. עשו לי רצח אופי"

הבלם, שסרט הקפטן נלקח ממנו בעקבות מחלוקות, ירה: "הבעלים במלחמת התשה נגדי רק בגלל שביקשתי שדרוג. לא מסוגל עם ההכפשות והשקרים". שרון ניסנוב: "רוצים שיישאר"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.08.19 - 21:13
תחילת כתבה

בזמן שעתידו לא ברור ואחרי שסרט הקפטן נלקח ממנו בהפועל תל אביב, אוראל דגני פירסם הערב (שלישי) פוסט חריג ברשתות החברתיות ובו הציג את עמדתו והעביר ביקורת חריפה כנגד ראשי האדומים.

"כשירדנו ליגה, התחייבו לי מראש שהחוזה שלי לא יפגע וכך אמשיך לשחק בקבוצה כרגיל, אך פתאום כשהבינו שקצת קשה להם, נידו אותי ובחרו שלא להוציא אותי למחנה אימונים והתייחסו אליי בחוסר כבוד וזלזול משווע", טען דגני בפוסט. "בכל זאת המשכתי בשלי, החלטתי לרדת עם הפועל ליגה ולהיות חלק מהמסע חזרה לליגת העל".

"לקחתי על עצמי בלב שלם ובתחושת שליחות את האתגר להחזיר את הפועל ת"א למקומה האמיתי על אף כל הבלאגן והבוררות שהייתה לי מול המועדון, שלא נדבר על הצעות שהיו לי מקבוצות אחרות בליגת העל ועם משכורות הרבה יותר טובות ממה שהציעו לי בהפועל. אחרי סאגה ארוכה חתמתי על חוזה חדש שבו קיצצתי בסכום בתמורה להארכת החוזה ל-5 שנים נוספות. מאז, עברו שנתיים שבהם המשכתי לשחק, קיבלתי את סרט הקפטן ונתתי את כל כולי עבור המועדון".

"כידוע, עלינו לליגת העל ובעונת החזרה לא הצלחנו להציג יכולת טובה וסיימנו את העונה הקודמת בפלייאוף התחתון, אך מבחינתי ואם סוף סוף אוכל קצת להדגיש גם את הנתונים הקשורים אליי, סיימנו כקבוצה עם ההגנה מס' 2 בליגה, הנתונים הסטטיסטיים שלי היו מעולים, קיבלתי זימון לנבחרת והייתי מבוקש במספר קבוצות בארץ ובחו"ל", הוסיף דגני. "לקראת פתיחת העונה הנוכחית, ניסיתי ליזום שיחה עם הבעלים מספר פעמים כדי לדון על נושא השדרוג אך הפגישה לא התקיימה ועל הנושא דיברנו בשיחה טלפונית ונעניתי בשלילה".

"האם שחקן שמבקש שדרוג דינו להיענש?", הוא תהה. "האם דאגה לפרנסה למשפחתי מצריכה להישלל ממני הזכות לענוד את סרט הקפטן? תרשו לי לחדש לכם! בניגוד לפרסומים השונים, אני מאוד חיובי בחדר ההלבשה ואין לי ספק שכל חבריי לסגל יכולים להעיד על כך. מאז אותה בקשה, אני עובר מסע הכפשות, מנסים לצייר אותי כרודף כסף וכשחקן בעייתי מבלי לשמוע בכלל את הצד שלי בסיפור".

"למרות שנעניתי בשלילה לבקשה, לא 'עשיתי פרצופים' והמשכתי לתת מאה אחוז בכל אימון ובכל משחק, תוך כדי שאני שומע את הרעשים והלחשים סביבי, אך בחרתי לנטרל את עצמי מכל זה", כתב בנוסף. "סאגת סרט הקפטן סירבה להיעלם וניסו כמה שיותר להוכיח שאני לא ראוי וכל זה להזכיר לכם, רק (!) בגלל שביקשתי שדרוג. יש דברים שצריכים לפתור בתוך הבית ולא בחוץ. אפשר להסכים ואפשר גם שלא, אבל יש דרך להתנהג".

לסיום כתב דגני: "מה ששבר אותי סופית הייתה השיחה עם הבעלים של הקבוצה, שרון ניסנוב. נקראתי לשיחה ובה שרון אמר שאני פוגע במרקם הקבוצתי ובחדר ההלבשה והגרוע מכל? איים שאם אמשיך לעשות זאת אני אשב ביציע כל העונה. מיותר לציין שהטענות שלו הן שקר מוחלט. בסופו של דבר אני משחק כבר שנים במועדון, משמש כקפטן וביום בהיר אחד לא הפכתי לאדם שלילי או לאחד ש"פוגע במרקם הקבוצתי"".

"מדובר במלחמת התשה של הבעלים מולי, כל זאת על מנת שאני אעשה מאמצים למצוא קבוצה אחרת בזמן שהם מציגים עצמם כתמימים, כבעלי מועדון שלא מוכנים להתפשר על שכר בסה"כ. עצוב לי מאוד שזה המצב. נתתי והקרבתי המון למען המועדון וקיבלתי גם בחזרה, אבל במצב הנוכחי, אני לא מסוגל לשמוע יותר את ההכפשות והשקרים שכותבים עלי ובעקבות גל השמועות, החלטתי לשתף ולשים סוף למסע הציד ורצח האופי שנעשה לי בחודשים האחרונים".

הבעלים שרון ניסנוב הגיב לדברים: "את מה שהיה לי להגיד לאוראל אמרתי לו בשיחה אישית. הוא שחקן של הפועל ת"א ואנחנו רוצים שיישאר במועדון. אם סעיף השחרור שלו יופעל, זה לא תלוי בנו".

View this post on Instagram

המשך מהפוסט הקודם: למרות שנעניתי בשלילה לבקשה, לא 'עשיתי פרצופים' והמשכתי לתת מאה אחוז בכל אימון ובכל משחק, תוך כדי שאני שומע את הרעשים והלחשים סביבי, אך בחרתי לנטרל את עצמי מכל זה. סאגת סרט הקפטן סירבה להיעלם וניסו כמה שיותר להוכיח שאני לא ראוי וכל זה להזכיר לכם, רק (!!!) בגלל שביקשתי שדרוג. יש דברים שצריכים לפתור בתוך הבית ולא בחוץ. אפשר להסכים ואפשר גם שלא, אבל יש דרך להתנהג. אם כל זה לא מספיק, מה ששבר אותי סופית הייתה השיחה עם הבעלים של הקבוצה, שרון ניסנוב. נקראתי לשיחה ובה שרון אמר שאני פוגע במרקם הקבוצתי ובחדר ההלבשה והגרוע מכל? איים שאם אמשיך לעשות זאת אני אשב ביציע כל העונה. מיותר לציין שהטענות שלו הן שקר מוחלט. בסופו של דבר אני משחק כבר שנים במועדון, משמש כקפטן וביום בהיר אחד לא הפכתי לאדם שלילי או לאחד ש"פוגע במרקם הקבוצתי". מדובר במלחמת התשה של הבעלים מולי, כל זאת על מנת שאני אעשה מאמצים למצוא קבוצה אחרת בזמן שהם מציגים עצמם כתמימים, כבעלי מועדון שלא מוכנים להתפשר על שכר בסה"כ. עצוב לי מאוד שזה המצב. נתתי והקרבתי המון למען המועדון וקיבלתי גם בחזרה, אבל במצב הנוכחי, אני לא מסוגל לשמוע יותר את ההכפשות והשקרים שכותבים עלי ובעקבות גל השמועות, החלטתי לשתף ולשים סוף למסע הציד ורצח האופי שנעשה לי בחודשים האחרונים.

A post shared by Orel Dgani ⚽ (@orel_dgani) on