150 אלף דולר לעונה: ג'ונתן אגודלו סיכם בהפועל ב"ש

המכשול: הוצאת ויזה ומציאת טיסה מקולומביה. סלליך וטוויטו עברו בבקרה התקציבית. אבוקסיס יפתח עם 3 בלמים מול מכבי ת"א באלוף האלופים, שבירו וגאנם יעלו בהרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.08.20 - 06:55

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

חלוץ חדש בדרך להפועל ב"ש. האדומים הגיעו לסיכום על התנאים הכספיים לעונה אחת עם הקולומביאני, ג'ונתן אגודלו, שעל המו"מ איתו פורסם לראשונה בערוץ הספורט. המכשול בעסקה הוא הקושי להוציא ויזות בשלב זה ממדינות בהן רמת התחלואה עולה כמו קולומביה ומציאת מסלולי טיסה לישראל. אגודלו שחקן חופשי והסכים לשכר של 150 אלף יורו בבירת הנגב.

בינתיים, המנכ"ל אסי רחמים והחשב ניר כץ הצליחו להעביר את החוזים של כל השחקנים בבקרה התקציבית. יו"ר הבקרה סיגלית סייג העבירה את האישור מאוחר בערב, כאשר ב"ש כמו גם לא מעט קבוצות אחרות הספיקו לרשום את השחקנים על פי החוק עד לשעה 17:00. בין אלו שעברו נמצאים גם שני שחקני הרכש: סינטיהאו סולליך ודודי טויטו.

באשר למשחק מחר, יוסי אבוקסיס הקרין לשחקנים את הניצחון על מכבי ת"א, שהיה ההפסד הראשון של האלופה בעונה שעברה תחת ולאדימיר איביץ'. אבוקסיס החמיא לשחקנים ואמר שלמרות שלא נתנו להם סיכוי, הם הצליחו להתעלות ולקחו את הקרדיט שניתן להם באותו משחק.

המאמן תרגל מערך של שלושה בלמים, כשעמית ביטון, שיר צדק ולואי טאהא יפתחו במרכז ההגנה. אור דדיה ושון גולדברג ישלימו את החולייה האחורית. בקישור, מרוהאן קבהא, שקיצץ 40 אחוזים בשכרו יפתח לצידם של נאור סבג, רמזי ספורי ואיתמר שבירו, כאשר קייס גאנם יהיה החלוץ הבודד. מנגד, תומר יוספי שחוזר מפציעה לא יפתח. אלטון אקולטסה, מיגל ויטור וז'וסוואה שעוד נמצאים בבידוד מיתר השחקנים לא נכללו בסגל.

במועדון אישרו את הפרסום אתמול כאן באתר, לפיו ישנו סיכום עקרוני עם המאמן לשעבר, ברק בכר על סכום הפיצוי שיקבל בסך 150 אלף יורו. "העובדה שהגענו לסיכום מראה עד כמה ברק אוהב את המועדון. הוא ויתר על הרבה כסף", אמר גורם בקבוצה.

לפני פתיחה העונה באופן רשמי מחר, הגיעו הצוות המקצועי והניהולי לארוחה שהוכנה להם תוך כדי שהם שומרים על כללי הריחוק והנהלים בזמן הקורונה.

בעניין אחר, מרואן קבהא, שחתם אתמול על הישארות במועדון לעונה הקרובה אחרי שהסכים לקצץ בשכרו, כתב הודעה מפורטת על כך בעמוד האינסטגרם שלו: "אתמול חתמתי על קיצוץ במועדון לעונה הקרובה. תקופת הקורונה משנה כל כך הרבה דברים שהיו בעבר מובנים מאליהם וגורמת לכולנו לחשיבה מחודשת על המציאות בה אנו חיים. באופן אישי, אני שמח להמשיך במקום שמרגיש לי כמו בית, עם אנשים שאני אוהב ושאיפה למצוינות ולהישגים גדולים. יחד לקחנו את גביע המדינה, שהיה חלום שלכם אוהדים יקרים במשך שנים רבות וזה היה מבחינתנו כמו מתנה בשבילכם על תקופה בה לא יכולתם להיות איתנו במגרשים, כשכל אחד חווה תקופה לא פשוטה".

"כמו שאתם יודעים, אמרתי בכל הזדמנות כשנשאלתי שאני לא אהיה מי שיהווה קושי לקבוצה בתכנית ההתייעלות ואכן כך קרה. אני שמח שכולנו כקבוצה פותחים בצורה מגובשת, מאוחדת וחיובית את העונה החדשה כבר מחר. מתגעגעים אליכם במגרשים, שיהיה לנו בהצלחה".

View this post on Instagram

אתמול חתמתי על קיצוץ במועדון לעונה הקרובה. תקופת הקורונה משנה כל כך הרבה דברים שהיו בעבר מובנים מאליהם וגורמת לכולנו לחשיבה מחודשת על המציאות בה אנו חיים. באופן אישי, אני שמח להמשיך במקום שמרגיש לי כמו בית, עם אנשים שאני אוהב ושאיפה למצוינות ולהישגים גדולים. יחד לקחנו את גביע המדינה, שהיה חלום שלכם אוהדים יקרים במשך שנים רבות וזה היה מבחינתנו כמו מתנה בשבילכם על תקופה בה לא יכולתם להיות איתנו במגרשים, כשכל אחד חווה תקופה לא פשוטה. כמו שאתם יודעים, אמרתי בכל הזדמנות כשנשאלתי שאני לא אהיה מי שיהווה קושי לקבוצה בתכנית ההתייעלות ואכן כך קרה. אני שמח שכולנו כקבוצה פותחים בצורה מגובשת, מאוחדת וחיובית את העונה החדשה כבר מחר. מתגעגעים אליכם במגרשים, שיהיה לנו בהצלחה❤️

A post shared by Marwan Kabha ⚽️ مروان كبها (@marwan_kabha8) on