הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חיפה תרכוש את זרגרי ותשאילו לבית"ר י-ם"

בקבוצה מהבירה טוענים: הקשר צפוי לעבור תמורת מחיקת החוב על ירדן שועה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.06.22 - 10:49

האם בית"ר ירושלים בדרך לצעד משמעותי לקראת פתיחת העונה? לערוץ הספורט נודע כי מכבי חיפה צפויה לרכוש את כרטיס השחקן של אביאל זרגרי, ולהשאיל אותו בחזרה לבית"ר - לפחות לעונה הקרובה. המהלך יתבצע בתמורה למחיקת החוב של בית"ר לחיפה על ירדן שועה. גם שחקנים נוספים צפויים לעבור ממכבי חיפה לבית"ר, בהתאם לרצון של הירוקים לסייע לירושלמים לפתוח את העונה.

זרגרי גדל במחלקת הנוער של בית"ר, וערך את הופעת הבכורה שלו בדצמבר 2019 במסגרת סיבוב ח' של הגביע. כזכור, בתחילת העונה שעברה היתה סביב זרגרי התעניינות - בין היתר, מכיוונה של מכבי תל אביב. בסופו של דבר, זרגרי נשאר, והוא אמור לשחק בקבוצה בה גדל לפחות עונה אחת נוספת.

בתוך כך, בשלישי פורסם בערוץ הספורט כי ירדן שועה זוכה להתעניינות מאלופת בולגריה, לודוגורץ ומקבוצה בכירה ביוון. בבית"ר ירושלים מאשרים כי הוא מחזיק בהצעה שנשקלת. בבירה זקוקים להכנסות על מנת להעביר את הקבוצה בבקרה וידרשו עבורו 1.4 מיליון אירו, הסכום ששולם בשעתו למכבי חיפה.

כצפוי, היום הודיעה בית"ר על החתמתם של שלושה שחקנים חדשים: אבישי כהן, בר כהן וחגי גולדנברג. שני המגנים יתמודדו על חולצת ההרכב ויגיעו במקום עמית כהן שעשה את הדרך ההפוכה לבני יהודה וכן רועי הרמן שעבר לליגה הבולגרית. במקביל, ולצידו של בר כהן שכבר הצטרף, אבוקסיס מעוניין לחזק את החלק הקדמי ובין השמות נמצאים אדוארדו גררו ממכבי ת"א, כמו גם החלוץ ששייך למכבי חיפה, סתיו נחמני.