הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הקפטן של ארסנל מחזיק באוסף המכוניות המרשים בפרמייר ליג

ארבע מכוניות למבורגיני וארבע מכוניות של פרארי, חלק מהמלאי במוסך של פייר אמריק אובמיאנג

בועז קורפל
בועז קורפל  26.08.21 - 15:00

תגיות: ארסנל

תחילת כתבה

לפני כמה ימים פרסמנו את אוסף המכוניות של "הפרעוש" ליאו מסי שחקן PSG ואת הדילמה שלו בחיפוש בית באזור פריז עם חניון גדול דיו להכיל את האוסף המרשים שלו. אנחנו גם מכירים את החולשה האדירה של כריסטיאנו רונלדו למכוניות האקזוטיות וגם הוא מחזיק באוסף מרשים עם כמה דגמי בוגאטי סופר יקרים.

אבל הפעם, אנחנו מציגים לכם את האוסף המרשים מאוד של מכוניות הספורט היוקרתיות והאקזוטיות של הקפטן של קבוצת הכדורגל ארסנל, פייר אמריק אובמיאג כפי שהוא חשף אותן באינסטגרם שלו ובעיקר את קבוצת הדגמים של למבורגיני שכוללת שתי מכוניות מדגם אורוס 4X4 ולצידן למבורגיני אוונטאדור וגם למבורגיני הורקאן ספיידר וכולן צבועות בצבעי זהב ובצע כסוף עם גוונים צבעוניים.

בכניסה לביתו של כוכב ארסנל, שמגלגל לכיסו כ-200 אלף לירות שטרלינג בשבוע, עומדת לתפארת מכונית מדגם לה פרארי אשר חובבי הרכב בממלכה העבירו עליו ביקורת שהוא צבע אותה בצבע מזעזע שלא מחמיא למכונית ואף פוגע ביחודיות שלה. אובמיאנג לא התחיל את חיבתו למכוניות על בתקופת החוזה שלו בארסנל. כבר בתקופה שבה הוא שיחק במדי קבוצת בורוסיה דורטמונד הגרמנית הוא רכש מכוניות מדגם למבורגיני, ריינג' רובר ספורט ואחרות. המקורבים לתותחן הסלבריטי מדווחים כי כיום יש 12 מכוניות באוסף שלו ובהן בנטלי בנטייגה לבנה, פרארי 812 סופרפאסט וגם פרארי 458 איטליה ועוד דגם ספיידר אחד לימים נעימים שאפשר לנסוע עם גג פתוח.


מפתיע לגלות כי הכדורגלן הנוצץ לא מחזיק מכוניות של מרצדס באוסף שלו, אבל יש שם פורשה פנמרה טורבו טקארט מיוחדת וריינג'רובר ספורט שעברה שדרוג בסדנת מנסורי וגם אאודי R8 עם מנוע V10 ולטובת הפטריוטיות הבריטית הגאה, הוא מחזיק גם באסטון מרטין DB9 וולנטה. "הבגדים שלי והמכוניות האלה מסמלים את הסגנון שלי ואני אוהב לחיות ככה" אמר אובמיאנג כשנשאל על מהות האוסף היקר שמוערך בכמה מיליוני ליש"ט. "אתה חי רק פעם אחת ואם יש מישהו שזה לא מתאים לו, זאת הבעיה שלו" אמר התותחן הנוצץ.