הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'אלנג' ישראמן 2024 יכלול גם מקצה חצי מרתון

בעקבות הצורך במרוץ נפרד מהטריאתלון, הוחלט להוסיף עבור המתחרים את האפשרות לבצע גם ריצה בלבד במסגרת התחרות ב-1.3, ללא צורך בשלשה, בסימן זיכרון הנרצחים במתקפת הטרור. פירוט המסלול בפנים

מערכת שוונג  02.01.24 - 20:22
הריצה בישראמן | צילום: צלמי שוונג
הריצה בישראמן | צילום: צלמי שוונג

לכתבות נוספות באתר שוונג לחצו כאן

צ'אלנג' ישראמן 2024, שייערך ב-1 במרץ באילת, יכלול השנה גם מרוץ חצי מרתון, 21.1 ק"מ. זאת, לצד מקצי הטריאתלון המסורתיים למרחק של איש ברזל וחצי איש ברזל, כמו גם מקצי השלשות. מקצה זה ייערך בסימן זיכרון הנרצחים במתקפת הטרור של 7 באוקטובר.

התוספת נעשתה בשל ביטולם של אירועי ריצה רבים ומתוך הבנה כי רצות ורצים מחפשים את היעד להתאמן אליו, ולא כולם מצליחים למצוא שחיין ורוכב כדי להשלים שלשה במסגרתה יוכלו לרוץ. בשל כך, נפתחה האפשרות גם לבצע את מקצה הריצה בנפרד מהטריאתלון, כאשר תהיינה הסעות מסודרות אל קו הזינוק, שיהיה בנקודת ההחלפה T2 בנטפים.

המקצה יהיה באותו תוואי בדיוק של מסלול הריצה של תחרות חצי איש הברזל בצ'אלנג' ישראמן. מנקודת ההזנקה ירדו הרצים בירידה המפורסמת לאורך כביש 12 לכיוון העיר אילת עד לכיכר העוגן (שחמון), ממשיכים בירידה לאורך דרך הגיא, בכיכר מרידיאן ממשיכים דרומה מעבר לריף הדולפינים, ומול פארק המים מסתובבים וחוזרים לעבר מרכז העיר וקו הסיום. את פירוט המסלול המלא תוכלו למצוא כאן.

מדובר בריצת כביש שמתבצעת במגמה של ירידה, בעיקר בחלקו הראשון של הריצה. בעשרת הקילומטרים הראשונים, יורדים הרצים במצטבר כ-650 מטר, ומשם ועד קו הסיום המסלול מישורי כמעט לחלוטין. הדבר מאפשר, במסגרת אימון נכון על ירידות, רמת ביצוע גבוהה. המשתפים ייהנו מאותם תנאים של משתתפי הצ'אלנג' ישראמן, הן מבחינה מקצועית והן לוגיסטית.

לפרטים נוספים ולהרשמה לצ'אלנג' ישראמן לחצו כאן