הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שוב ביום ראשון?": פ.ס.וו. קורצת לזהבי

בקבוצה מקווים שהכוכב שמר תחמושת. וגם: בהולנד מתמוגגים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.10.20 - 13:19

לראות ולא להאמין. בעוד בישראל כולם כבר מכירים כמובן את תופעת ערן זהבי, בהולנד נדהמים מהסקורר הכי גדול שיש לכדורגל הישראלי להציע. רגע אחרי עוד הצגת ענק - שלושער בסלובקיה - גם במדינה של קבוצתו החדשה (פ.ס.וו. איינדהובן) כבר מכירים בתופעה.

איינדהובן עצמה, אגב, פירסמה באתר הרשמי שלה סיקור על כל הביצועים של שחקניה בזירה הבינלאומית. בציוץ שהפנה לכתבה הופיעה, איך לא, התמונה של ערן זהבי - יחד עם הכיתוב "שוב ביום ראשון?". בפ.ס.וו. איינדהובן, ובכן, מקווים כי הכוכב הישראלי שמר תחמושת לקראת משחק הליגה הקרוב מול זוולה.

"גם בגיל 33, ערן זהבי הוא עדיין שחקן מכריע ברמה הבינלאומית, ופ.ס.וו. מקווה להרוויח מכך לעיתים קרובות העונה", נכתב בתקשורת ההולנדית. "שלושער טהור של זהבי - ברגל שמאל, ברגל ימין ובראש - העניק לישראל ניצחון הירואי. עד הדקה ה-68 סלובקיה עוד הובילה 0:2, ואז הגיע המופע הגדול של זהבי".

"הופעת הלילה", החמיאו בעוד ב'בבית החדש' של הכוכב הישראלי. "כל אירופה תדבר עליו. הופעה מדהימה של הסקורר של רוג'ר שמידט. ערן זהבי כובש מצטיין בכל מקום שהוא משחק, וכך קרה גם בסלובקיה. פ.ס.וו. יכולה להיות מרוצה, הרכש שלה פשוט בכושר נהדר".

ההצגה של זהבי הגיעה גם לכותרות של האתר הגרמני 'קיקר', שם נכתב: "ישראל וסלובקיה חיכו שתיהן לשלוש הנקודות הראשונות שלהן בליגת האומות. במשך תקופה ארוכה נראה היה שהסלובקים בדרך הנכונה, עד שהמופע הגדול של ערן זהבי החל. כשנראה היה ששתי הנבחרות השלימו עם חלוקת הנקודות, זהבי 'לקח ללב' וקבע 2:3. שער שלא רק קבע מהפך עבור ישראל, אלא גם השלים שלושער טהור: פעם בראש, פעם בשמאל, פעם בימין".

בטורקיה לעומת זאת, עקצו את הבעלים של פנרבחצ'ה, שרק לאחרונה הכחיש התעניינות בערן זהבי: "מה תגיד עכשיו, אדון קוץ'? זהבי כבש שלושער. הוא אחד מהסקוררים הכי גדולים באירופה".