הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אייל ברקוביץ': "ראיתי בלאגן שלם, ושחקן אחד"

צפו בפרשן 'חדשות הספורט': "ראיתי נבחרת לא מאומנת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.10.20 - 06:50

אי אפשר שלא להתפעל. נבחרת ישראל ביצעה מהפך ענק בזכות שחקן ענק, ערן זהבי, בדרך ל-2:3 מרשים על סלובקיה. רגע אחרי הניצחון, פרשן ערוץ הספורט, אייל ברקוביץ', ניתח את המשחק במסגרת מהדורת הלילה של "חדשות הספורט".

"ערן זהבי סופרסטאר גדול. עם איך שהוא משחק, שישחק עד גיל 40", החמיא ברקוביץ' לכוכב הגדול של הדור הנוכחי, "הנבחרת הייתה חלשה ולא מאומנת, אבל היה לה ערן זהבי אחד. שיחקנו נגד נבחרת לא טובה, אולי עדיף היה להפסיד. הנבחרת הייתה לא מאומנת, ראיתי הרבה מאמנים והשתתפתי, אבל כזה משחק חלש של נבחרת ישראל ב-70 דקות הראשונות, לא ראיתי. זה יכולת אישית של שחקן אחד. אין שיטת משחק, אין סגנון משחק, אין הנעת כדור, אין לחץ על היריב, ראיתי בלאגן אחד שלם בנבחרת ישראל".

"סולומון ודאבור? גם לערן זהבי בהתחלה דברים לא התחברו, זה יבוא לאט לאט", המשיך ברקוביץ' לנתח את המשחק, "מנור סולומון הוא שחקן קו, לא שחקן אמצע. הוא חייב לשחק בקו. הטעויות של מרציאנו? הוא צריך להבין ששוער נבחרת שטועה כל כך הרבה, עלול לאבד את המקום שלו בסוף".

ברקוביץ' אף הבהיר מי צריך להיות המחליף של רוטנשטיינר: "יוסי אבוקסיס יכול להתאים מאוד, אבל הוא חייב לשנות סגנון. אנחנו רוצים לראות משהו מעניין ולא הגנתי. אני חושב שיש לנו שחקני התקפה מצוינים, אבל אנחנו צריכים למצוא שחקני הגנה טובים, מהירים וגבוהים, לא עוד שחקנים איטיים".

בסיום, ברקוביץ' הבהיר את הנקודה החשובה ביותר מבחינתו: "כל עוד ערן זהבי כשיר, הוא חייב להיות בנבחרת ישראל. אין לנו שחקן כמוהו, והוא חייב לשחק. נקודה".