הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הסיוט חזר על עצמו": אוסטריה בהלם מההפסד

בתקשורת המקומית פרגנו לישראל: "הם מאסטרים בניצול מצבים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.21 - 00:38
תחילת כתבה

החלום שלנו הוא הסיוט שלהם. מבחינתנו, נבחרת ישראל רשמה הערב (שבת) עוד ניצחון לפנתיאון על אוסטריה, אבל מבחינת היריבה שלנו מדובר בהפסד נוסף שהם לא ישכחו בזמן הקרוב. ה-2:5 של הנבחרת נכנס לאותה רשימה יוקרתית עם ה-0:5 וה-2:4 על אוסטריה - רשימה שממבט ראשון נראית לא מציאותית. בעוד שכאן חוגגים, בתקשורת האוסטרית התקשו לעכל את ההפסד הזה, שהרגיש עבורם כמו שידור חוזר של משחק שהם היו רוצים להפסיק באמצע, אבל פשוט לא יכולים.

"הסיוט חזר על עצמו", נכתב בכותרת של "Laola1". ברשת "סקיי" המקומית תיארו את ההפסד כ"תבוסה חמוצה": "השערים של הנבחרת שלנו לא הספיקו, זה היה משחק הזוי. ב"Der Standard" כינו את ההפסד כ"מביך": "החניכים של פרנקו פודה לא היו יכולים להתאושש מפיגור 3:0".

באתר נוסף פרגנו להתקפה של הנבחרת הישראלית: "לאוסטריה לא הייתה תשובה ליעילות המדהימה של הישראלים, שהתכוננה מושלם למשחק הודות לווילי רוטנשטיינר. ישראל מאסטרית בניצול מצבים, יש לה התקפה מסוכנת עם ערן זהבי ומואנס דאבור, וההגנה הגרועה שלנו לא עזרה".

כוכב אוסטריה ושחקנה של ריאל מדריד דוד אלאבה, סיכם: "זאת הרגשה חמוצה מאוד. אני חושב שבמחצית הראשונה הצגנו כדורגל נהדר, אבל עשינו יותר מדי טעויות בהגנה. ישראל הייתה הרבה יותר יעילה מאיתנו היום. אם אתה חוזר הביתה עם הפסד 5:2 במשחק בו היית יותר טוב בחצי הראשון, יש פה בעיה".  

פודה אמר: "זאת תוצאה רעה עבורנו, היו לנו הזדמנויות רבות והחמצנו. כבר חזרנו למשחק אבל הכדור של ארנאטוביץ' הלך למשקוף ולא הצלחנו להשוות". המאמן נשאל האם זה לא מביך לספוג חמישה שערים, וענה:"לא בוכים על מה שקרה, היו חסרים לנו שחקנים חשובים. אני האחראי על מה שקרה כאן היום".