הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן זהבי: "הלב לא נתן לי לבחור משהו אחר"

הכוכב על החזרה למכבי ת"א. גולדהאר: "הרעב שלו תואם את המטרות שלנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.06.22 - 16:16

אחרי המתנה ארוכה של האוהדים הצהובים, ערן זהבי חזר למכבי תל אביב ואמר לאתר הרשמי של הקבוצה: "אני נרגש להצטרף שוב למכבי ת״א ורוצה להגיד תודה למיץ׳ גולדהאר, ג’ק אנגלידיס וברק יצחקי שגרמו לזה לקרות. אני רוצה לומר תודה גם לקהל האוהדים של מכבי אותו לא יכולתי לאכזב והלב לא נתן לי לבחור משהו אחר".

"יש לי הזדמנות להחזיר לכם על האהבה לאורך כל הדרך", המשיך הכוכב. "במהלך הקריירה שלי תמיד הצבתי לעצמי אתגרים לא פשוטים, אתגרים התואמים את אלה של המועדון – שאיפה למצוינות והישגים קבוצתיים ואישיים. אני מתכוון לתת את הכל על מנת לעזור לחבריי לקבוצה ולכל מי שקשור במועדון להשיג את המטרות וההצלחה לה כולנו מייחלים!".

הבעלים מיץ’ גולדהאר אמר על הרכש שלו: "אני שמח לקבל את ערן בחזרה למכבי. הישגיו מדברים בעד עצמם. היצר התחרותי של ערן תואם את הרעב של המועדון להצליח. עבודה רבה לפנינו בכדי להשיג את המטרות שלנו, כשצירופו של ערן הוא צעד נוסף בהכנות שלנו לקראת העונה הקרובה".

מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, הוסיף: "בתקופה בה שיחק ערן במכבי ערן לא רק הגיע להישגים מקצועיים אלא גם היווה דוגמא אישית לגישה והתנהלות מבחינה פיזית ומנטלית באימונים ובמשחקים. אנו שמחים כי ערן חוזר למכבי ומאמינים כי יחד נוכל להשיג את המטרות שלנו העונה".