הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רז מאיר התקשר לבנאדו: "אני מתנצל"

מגן מכבי חיפה פנה לעוזר מאמן ב"ש: "דברים שלא היו צריכים להיאמר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.01.22 - 10:36

תגיות: אריק בנאדו

אחרי שאריק בנאדו הלך לישון לפנות בוקר בתחושות קשות, כשההפסד הכואב למכבי חיפה מאחוריו, עוזר מאמן הפועל באר שבע קם לבוקר קצת יותר חיובי. מגן הירוקים, רז מאיר, התקשר לבנאדו וביקש סליחה: "אמרתי דברים שלא היו צריכים להיאמר ואני מתנצל".

 • "היה פוגרום במנהרה": דו"ח השופט מהמשחק בטרנר
 • השוואה לחיפה 94 ועקיצה לב"ש: היום שאחרי במכבי חיפה
 • תום בנאדו: "לחיפה יש חלק בעליהום נגד אריק בנאדו. הקבוצה יקרה לנו"
 • "תתביישו לכם": צפו בהשתוללות של ברק בכר
 • אחרי המשחק אתמול, מכשיר הטלפון הנייד של בלם העבר התמלא בהודעות נאצה מצד אוהדי מכבי חיפה ומשפחתו הקרובה ספגה איומים. אחד מהבלמים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי היה בהלם מהתגובות, בטח למי שעד לא לפני הרבה זמן נחשב לסמל של מכבי חיפה.

  בנאדו תכנן לאסוף את כל ההודעות שקיבל ברשתות החברתיות ואת אלו שנשלחו אליו ולמשפחתו באופן אישי ולהגיש תלונה במשטרה, אך בעקבות התנצלותו של מאיר והקריאה של יעקב שחר לאוהדים לכבד את מי שהיה קפטן הקבטצה, בלם העבר לא יגיש תלונה. 

  "בירידה למחצית הפרדנו בין שרי לאספרייה ואמרתי לאנשים של חיפה שיפסיקו להתבכיין. שנייה אחר כך ניגש אלי רז מאיר ובצעקות צרח: 'שב בשקט, אתה אפס, קוקסינל, אתם וכל ב"ש' ועוד המשיך בקללות נוראיות", בנאדו גולל את גרסתו, "גם אני שיחקתי כדורגל, אבל לרמת כזו לא הגענו".

  בנאדו המשיך לתאר את מה שעבר עליו אחרי השריקה לסיום: "דודו בזק, דובר מכבי חיפה, חייג אליי ואמר לי שהוא ידאג להרגיע את העניינים. אמרתי לו 'אתה היית שם, אתה יודע מה נאמר ומה הוא עשה אז למה לשקר?'. המשפחה שלי מאותו רגע סופגת איומים ונחצה פה קו אדום ומסוכן".